Podvod s penězi u Přeučilů byl trochu jinak! Rozhodně NEJSOU na mizině!

 Celebrity 
30. září 2016 08:01 / redakce
  2   0
Jan Přeučil a Eva Hrušková hlady neumírají! Vše berou s nadhledem a důležité je pro ně, že jsou zdraví! archiv E. Hruškové
Herecký pár Jan Přeučil a Eva Hrušková přišel o veliké peníze v řádu milionů korun. Úspory svěřili podnikateli, který teď sedí a oni se k penězům nemohou dostat. Navíc nejde o záležitost aktuální!
Jak se v některých médiích mylně uvádělo, prý nemají pomalu ani na nájem. "Musím se tomu smát, protože je to záležitost pár let stará. Přišli jsme tehdy o všechny úspory. Na účtu nám zbylo pár desítek tisíc. Ale mohli jsme si za to sami, naší důvěřivostí," prozradila první Československá Popelka Eva Hrušková.

Miliony korun za role ve filmech, divadle a různých aktivit svěřili muži, který sliboval zhodnocení peněz o 20 až 40 procent. To samo o sobě je podivné, ale prý to fungovalo. "Nebyli jsme v tom sami. Bylo nás několik desítek nebo stovek. On z nás ty peníze nedostával nějakým násilím, věřili jsme mu. Já snad i dokonce věřím tomu, že není vinen. Zvláštní je, že se o něj začala zajímat hospodářská kriminálka až po letech, když se mu začalo dařit," podotkla Hrušková.

Prý peníze chtěl vrátit, ale zavřeli ho. A ještě před tím stihl většinu peněz ukrýt. Kam, to nikdo neví. Nicméně podle státního zástupce, který ho dostal až před soud, který ho odsoudil na devět let, byl důkaz, že chtěl třeba zmizet a podvádět.

Tehdy Hruškové s Přeučilem nejvíce pomohla sestra Jana Yngland Hrušková, která se vrátila z Německu, kde mnoho let žila. Ukázala se jako člověk, který umí v pravou chvíli pomoct!

"Důležité je, že jsme zdraví. Situace je dnes jiná a my si žijeme dobře. Nemáme na co si stěžovat," podotkla Eva Hrušková, která s Janem Přeučilem tvoří skutečně stabilní a krásný pár.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Posekané trávy se nezbavujte. Prospěch z ní může mít celá vaše zahrada

Styl

Víno a sýry k sobě rozhodně patří. Musíte ale vědět, jak vybrat tu správnou kombinaci

Bydlení

Zvyšte si opticky strop. Triky, které pomohou

1. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

2. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

3. Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

4. Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

5. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

Zavřít reklamu