Zuřící Gott kvůli knize! Tohle je důvod, proč vyváděl!

Karel Gott nesouhlasí s novou knihou a doslova zuří!
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
29. září 2016 04:53 / archiv ČT
  18   0
Karel Gott zuřil a ještě zuří. Důvodem je nová kniha fotografa Jiřího Krušiny Na cestách se Slavíkem. Přesto, že by si autor nedovolil pustit cokoli závadného, vyvstala hádka a zpěvák nemůže fotografovi přijít na jméno!
Důvodem není ani tak to, že údajně Gott neautorizoval knihu, texty a fotky, ale to, že v ní je předmluva od prezidenta Miloše Zemana. "To mu vadí nejvíc, což nikdo nechápe. Karlovi nikdy nevadili politikové. A především inteligentní lidé. Ale asi proto, že by nyní mohl být spojován se Zemanem, který je i kritizován, prostě má pocit, že tohle je špatně," řekl VIPstory.cz jeden z jeho blízkých kolegů.

Fotograf Jiří Krušina nechápe, proč je Mistr tak strašně proti knize. Na cestách ho doprovázel deset let. "Nikdy bych nepoužil jakoukoli fotku, která by ho mohla nějak kompromitovat, kde by nevypadal dobře nebo to, co by se mu nezdálo. Chtěl jsem, aby Karel byl první, kdo knihu uvidí, ale nebylo mi to umožněno...," tvrdí Krušina.

Zatímco se snažil s novým managementem Gotta domluvit na předání publikace, nešlo to. A proto Gott viděl knihu až ve chvíli, kdy byla na pultech obchodů.

Logicky se tak nedávného křtu nezúčastnil, distancoval se od ní a o to prý požádal i některé kolegy. Není vyloučeno ani to, že je to i proto, že za nedlouho vyjde jiná kniha o něm a také nová deska.

Ať už je to jakkoli, Gott se v očích některých lidí hodně změnil. A někteří hovoří o tom, že ho nepoznávají. Že se chová tak, jak by netušili, že to umí. Co ale za sporem kvůli knize skutečně je, není úplně jasné.

Kniha se ale prodává a zřejmě neprojde možnost, že by byla předběžným opatřením stažena z trhu. O publikaci je díky kauze obrovský zájem.
📷
1
fotografie
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chystáte si pořídit kočku? Každé plemeno má trochu jinou povahu

Styl

Léčivý plevel z pole, který zná každý. Tohle jste o něm netušili

Bydlení

Požární hlásič dokáže zabránit katastrofě. Přesto ho majitelé nemovitostí podceňují

1. Tahle misska bude pracovat pro Pradu a Gucci

2. Kim Kardashian vydělala přes 100 miliónů za 5 minut

3. Pavel Trávníček se chystá k moři a pak honem do práce

4. Simona Krainová přivítá příští víkend všechny holky ve Žlutých lázních

5. Tereza Kostková a její pracovní léto. Žádný make-up, ani sluníčko