Zuřící Gott kvůli knize! Tohle je důvod, proč vyváděl!

 Celebrity 
29. září 2016 04:53 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Karel Gott nesouhlasí s novou knihou a doslova zuří! archiv ČT
Karel Gott zuřil a ještě zuří. Důvodem je nová kniha fotografa Jiřího Krušiny Na cestách se Slavíkem. Přesto, že by si autor nedovolil pustit cokoli závadného, vyvstala hádka a zpěvák nemůže fotografovi přijít na jméno!
Důvodem není ani tak to, že údajně Gott neautorizoval knihu, texty a fotky, ale to, že v ní je předmluva od prezidenta Miloše Zemana. "To mu vadí nejvíc, což nikdo nechápe. Karlovi nikdy nevadili politikové. A především inteligentní lidé. Ale asi proto, že by nyní mohl být spojován se Zemanem, který je i kritizován, prostě má pocit, že tohle je špatně," řekl VIPstory.cz jeden z jeho blízkých kolegů.

Fotograf Jiří Krušina nechápe, proč je Mistr tak strašně proti knize. Na cestách ho doprovázel deset let. "Nikdy bych nepoužil jakoukoli fotku, která by ho mohla nějak kompromitovat, kde by nevypadal dobře nebo to, co by se mu nezdálo. Chtěl jsem, aby Karel byl první, kdo knihu uvidí, ale nebylo mi to umožněno...," tvrdí Krušina.

Zatímco se snažil s novým managementem Gotta domluvit na předání publikace, nešlo to. A proto Gott viděl knihu až ve chvíli, kdy byla na pultech obchodů.

Logicky se tak nedávného křtu nezúčastnil, distancoval se od ní a o to prý požádal i některé kolegy. Není vyloučeno ani to, že je to i proto, že za nedlouho vyjde jiná kniha o něm a také nová deska.

Ať už je to jakkoli, Gott se v očích některých lidí hodně změnil. A někteří hovoří o tom, že ho nepoznávají. Že se chová tak, jak by netušili, že to umí. Co ale za sporem kvůli knize skutečně je, není úplně jasné.

Kniha se ale prodává a zřejmě neprojde možnost, že by byla předběžným opatřením stažena z trhu. O publikaci je díky kauze obrovský zájem.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Nejlepší ekologické triky v kuchyni zvládaly naše babičky, dnes je používají i mladí kuchaři. Udělejte...

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum