Známá zpěvačka Lana del Rey: Dvojitý flanel s dvojitým latté!

Lana Del Rey
📷
Další 1 fotografie v galerii
 Celebrity 
29. září 2016 17:00 / Profimedia
  0   0
Zpěvačka, která se narodila doslova do zlaté kolébky, si užívala všech výhod, které k životu bohatého dívky patří. Dokonce i takové, které nejsou až tak běžné. Peníze proto nikdy nebyly problémem. Ani co se nákupů týče. Nedávno ji nachytali fotografové v dost zvláštním outfitu. Na sobě měla až dvě košile, stejného vzoru, pouze jiné barvy. Kdoví, zda k tomu měla i dvojitou kávu z kavárny Costa Coffee
Lanu Del Rey dnes všichni známe jako krásnou a talentovanou zpěvačku a skladatelku v jednom, která Vás dostane svým zvláštním hlasem s mírným francouzským přízvukem, ačkoli je rozená Američanka. Navíc má i neskutečný sexappeal, který je v její kariéře obrovskou výhodou. Ten však není až tak přirozený. Lana zásahy plastického chirurga sice stále popírá, při pohledu na ni však nikomu neunikne, že ty našpulené rty nejsou dílem přírody, ale starého dobrého botoxu. Stejně nezapře ani upravený nos.

Být dcerou bohatého investora se může hodit, pokud se chcete prosadit nejen jako zpěvačka, ale i co se týče změny image. Právě otec byl ten, který se postaral o vydání jejího debutového alba, a tím nastartoval její pěveckou kariéru. Kromě toho se však angažoval i jinak. Pomohl dceři vylepšit i pár "nedostatků", či komplexů, kterými Lana trpěla. V Hollywoodu se povídá, že právě on jí poskytl peníze na chirurgické vylepšení v dobách, kdy ještě sama tolik nevydělávala.
📷
1
fotografie
pmk | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Líska je univerzální a přitom nenáročný strom

Styl

Chcete mít krásné a pevné nehty? Bez těchto potravin to opravdu nepůjde

Bydlení

Kompostování v paneláku? Žádný problém. Poradíme vám, jak na to

1. Aneta Krejčíková čelí těhotenským chutím

2. Madonnin syn Rocco oslavil osmnáctiny. Se svou matkou ale roky nežije

3. "Kurýr" Jason Statham se ožení na Silvestra

4. Leoš Noha promluvil o svém životním stylu

5. Andrea Bezděková válí tenis s tátou

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn