Zoufalý písničkář Nedvěd! Jeho unylá Pavlínka ho odepsala!

 Celebrity 
02. října 2016 04:52 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jan Nedvěd se svou Pavlínkou, která ho docela dost zklamala! Profimedia
Písničkář Jan Nedvěd na to pořádně dojel. Před lety začal žít s tehdy mladičkou prodavačkou Pavlínkou. Jeho o 36 let mladší ho teď odepsala jako chlapa a to umělce hodně zlomilo. A to přesto, že chatu v Čerčanech, kde společně žijí, nechal na ní napsat!
Před čtyřmi lety se Jan s Pavlínkou vzali. Stále spolu žijí na obyčejné chatě. A téměř bez prostředků dokázali vše ustát. Jenže teď přišla rána, snad ještě horší, než tehdy, kdy ho rodina kvůli vztahu s dívkou vlastně odepsala. A to Nedvěd nechal na svou ženu Pavlínku chatu, v které v Čerčanech u Prahy spolu žijí, na ní napsat. "Má tam jen břemeno užívání, ale je to její. On by pro ní udělal cokoli a ona? Normálně mu řekla, že je na dítě starej," řekl jeden z jeho známých!

Pavlínka mu totiž přes média vzkázala, že s ním nepočítá coby s otcem svého dítěte. Prý je na založení rodiny moc starý. To tohle holka nevěděla před tím, než si ho brala a pověsila se mu na krk?

Do společnosti Jan a Pavlína nechodí. Jí večírky nebaví a on je už moc pohodlný. Tak jdou na procházku nebo se dívají na televizi. Teď na obrazovce Pavlínka dokonce uvidí svého milého. Jan Nedvěd dostal maličkou roličku v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Tento díl se objeví na Vánoce.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí