Mladý český zpěvák po operaci! Ale čeká ho ještě další!

 Celebrity 
15. července 2016 04:00 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Zpěvák Josef Vágner udělal v nemocnici selfíčko, včetně toho, když měl zrovna chuť k jídlu! facebook
Nic není jednoduché a o zdraví to platí dvojnásob. Mladý český zpěvák Josef Vágner, který hraje v řadě muzikálů, včetně Draculy, Angeliky, Mýdlového prince, podstoupil operaci kolene. Myslel si, že tím je to za ním. Ale jak zjistili lékaři, není!

"Cítím se dobře. Zítra bych měl jít domů. Operace byla docela rychlá, ale není to všechno. Zjistili mi přetržený křížový vaz. Což znamená, že mě v brzké době čeká ještě další zákrok," prozradil VIPstory.cz syn hitmakera Karla Vágnera - Josef, který je velký "kaskadér".

"Už v sobotu zazpívám a zároveň zasednu v porotě na moc fajn akci v TOP Hotelu Praha - Miss & Mister Deaf, kde kromě mikrofonu budu mít i super doplněk, berle," řekl s úsměvem Vágner junior, jenž chystá i nový singl.

Léto si chce ještě užít. Čeká ho ještě cesta do milovaného Řecka, kde má jeho rodina dům. "V Chorvatsku to bylo super. Užili jsme si to jak s našima, tak pak i s přáteli," zavzpomínal vystudovaný inženýr, herec a hlavně zpěvák z nemocnice, kde ale rozhodně neztratil jak smysl pro humor, tak ani chuť k jídlu. To dokázal na sociální síti fotkou, kterou tam umístil.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum