Jiří Langmajer si na Seznamce trochu odříkal. Aspoň prý zbylo i na ostatní

 Celebrity 
04. května 2016 08:11 / redakce
  0   0
Langoš se o šunku rozdělil s Martinem Krausem LE-CO
Herectví není jen potlesk a sláva, mnohdy také vyžaduje značné oběti. Ve smlouvách je například zcela běžně zahrnut bod, podle něhož herec nesmí po celou dobu natáčení měnit vizáž, čili je potřeba udržet si váhu nebo barvu pleti. Co ale ve smlouvách ošetřeno nebývá, je jídelníček. Předepisuje-li scénář herci - vegetariánovi pozřít biftek, musí se dotyčný vzdát buď role nebo svých stravovacích návyků... A právě taková situace nastala během natáčení nové české komedie Sezn@mka. Hlavní hrdina měl v jedné scéně zkonzumovat plátek šunky. Jeho představitel Jiří Langmajer sice vegetariánem není, ale právě v době natáčení procházel měsíční očistnou kúrou, v rámci níž nejedl žádné masné výrobky.

"Nikoho nás taková věc dopředu nenapadla, ale když už se to takhle semlelo, snažili jsme se vyjít vstříc a opatřili jsme Jirkovi tu nejlepší a nejzdravější šunku na trhu, což je jednoznačně ta od firmy Leco," okomentovala situaci režisérka filmu a dodala: "Všechno se ale muselo natočit na první dobrou, aby Jirka svoji dietu nenarušil moc. Z čehož měli ale zase radost ostatní, protože po náhradních balíčcích šunky se jen zaprášilo."

Komedie Sezn@mka má v českých kinech premiéru 28. července a Jiří Langmajer v ní s šarmem a roztomilostí slavného filmového Kristiána vyráží na schůzky s klientkami seznamovací agentury, jíž je ovšem sám ředitel. Vyzbrojen informacemi z dotazníků vdavekchtivých dam vystupuje pod falešnou identitou jako muž jejich snů, aby po několika naplněných schůzkách beze stopy zmizel. On totiž manželku nehledá, on už doma jednu má. A ta má zase kamarádku a ta hledá na seznamce a tu Jiří taky svede. Smyčka kolem záletníka se začíná utahovat a ve vzduchu visí společný ženský slib, že pomsta bude sladká . . .
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Chemická kotva najde široké uplatnění i v běžném bytě. Unese víc než hmoždinka

Styl

Bolesti zubů mohou předznamenat opravdu vážný problém

Bydlení

Pistáciové skořápky nevyhazujte, jsou ideálním pomocníkem v zahradě. Jako mulč i odpuzovač slimáků

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu