Skandál v monackém knížectví! Chystá se rozvod století?

 Celebrity 
02. května 2016 04:01 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
V Monacu se schyluje k rozvodu, který může mít nedozírné následky! archiv
Tohle může znamenat i konec monackého knížectví jako takového. Chystá se zde totiž možná rozvod století. Ač řada šlechticů v Evropě prošla různými krizovými situacemi, především v manželství, takhle vážné to tedy zatím nebylo. Princezně Caroline (59) hrozí krach manželství!

Zemětřesení ve světě bohatých, hrůza a ponížení v nejvyšších kruzích a podobně. Takto se hovoří o krizi, kterou prochází monacká princezna Caroline a její manžel Ernst August von Hannover (62). Právě jeho jméno se objevilo v takzvané kauze „Panama papers", jenž odhalila masivní obchodování významných světových politiků a dalších osobností v daňových rájích.

Knížectví se celá desetiletí těšilo pověsti daňového ráje, který se nebránil podvodníkům a zbohatlíkům bez ohledu na národnost. To se ale od nástupu knížete Alberta na trůn před jedenácti lety změnilo. Kníže se rozhodl, že tento nešvar chce ze země dostat pryč, což by mohlo zničit jak jeho švagra, tak především jeho sestru.

"Naléhá na ni, aby se rozvedla. Chce, aby to udělala co nejdříve. Pokud to neudělá, může to mít nedozírné následky," tvrdí zdroj z knížectví, kde pár ponožek stojí tolik, co u nás obyčejný oblek z konfekce.

Caroline chce přes to všechno vztah udržet, a to přesto, že dodnes nezapomněla na několik let starou aféru svého manžela s prostitutkou. A také přesto, že pár žije už pár let odděleně. Ovšem šlechtický proces je šlechtický proces a tak se oba rozvodu bojí jak čert kříže. Tedy hlavně ona.

V případě rozvodu by totiž přišla o titul „královská výsost", což se urozené dámě jistě nelíbí. Navíc manželství s Ernstem Augustem ji nijak neomezuje – manžel žije většinu roku na svém panství v Rakousku a Caroline chce zůstat vdaná i kvůli dceři Alexandře (16). Ovšem kněžnin bratr je nekompromisní a na rozvodu trvá!
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Sezona komárů začala. Jak se proti nim bránit a jaké možnosti využít

Styl

Klimatizace člověku v létě uleví. Může ale také ničit zrak, svaly i klouby

Bydlení

Udržte v domě dobrou energii. Zavírejte koupelnu a sklápějte záchodové prkénko

1. Kristýna Hrušínská měla v Pánském klubu stylového kanárkově žlutého parťáka

2. Vrátila se do Evropy a šla pod skalpel. Zuzana Belohorcová prozradila, co si nechala vylepšit tentokrát

3. Jako vejce vejci. Olympijský vítěz David Svoboda nafotil charitativní kalendář se svým dvojčetem

4. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

5. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

Zavřít reklamu