Smutná zpráva: Gott musí znovu pod kudlu! Nutná operace břicha ho nemine!

Karel Gott musí opět na operaci. Jde opět o břicho!
 Celebrity 
30. dubna 2016 17:00 / archiv TV Prima
  0   0
Hodně znepokojivá zpráva obletěla Česko a fanoušky Karla Gotta. Sotva, co mu lékaři sdělili, že rakovinu mízních uzlin překonal a alespoň prozatím zaléčil, nyní mu oznámili, že musí na operaci. A je prý životně důležitá. Nemá však spojitost s nádorovým onemocněním, i když se jedná o operaci břicha! Že by snad návrat údajného vývodu, který zpěvák prý od loňska má?S zprávou přišel německý list Bild, kterému Gott poskytl malý rozhovor. "Nová operace nesouvisí s rakovinou, ale je životně důležitá. Je to nepříjemná věc, musí se potom dodržovat velmi přísná dieta.“ řekl Gott Bildu.

Podle všeho může jít o operaci břicha a s tím související se stomií, tedy takzvaným vývodem, který má mít Gott od loňského roku. Tehdy podstoupil akutní operaci břicha, jelikož mu lékaři objevili akutní zánět střev. Na základě zákroku pak objevili rozsáhlý nádor mízních uzlin s ložiskem v břiše.

Jelikož je Gott již z rakoviny zaléčený, lze vrátit i běžnou cestu trávení zpět do střev. Což ale s sebou nese složitou operaci a měsíce diety, aby se obnovila peristaltika střev.

Zpěvák není tím, že musí na zákrok nadšení, protože se tím oddaluje jeho návrat ke zpívání. „Má rekonvalescence je pomalejší, než jsem přepokládal. Musím trošku brzdit své nadšení,“ uvedl Gott.

Trápí ho kromě jiného dýchání, které je oslabené právě po silných chemoterapiích, ale může mít i spojitost s jeho problémy se srdcem, které měl ještě před vypuknutím onkologické nemoci.

„I když už opět mohu trochu běhat, s dýcháním mám velké problémy. Návrat ke zpívání je ještě daleko,“ uzavřel zpěvák.
◼ redakce inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Jak si vytvořit jezírko na zahradě jednoduše a nezruinovat přitom domácí rozpočet?

Styl

Toužíte po krásně opálené kůži? Jezte tyto potraviny

Bydlení

Jsou úplně všude, kam se podíváme. Jak udělat domov bezpečný pro alergika?

1. Václav Jiráček a Elizaveta Maximová přistiženi při něžnostech

2. Krasavice Štoudková takhle řádí na prkně

3. Modelka, která sesadila šéfa Guess, čeká dítě

4. Moderátorku Sandru Parmovou okradli

5. Takhle to Nikol Moravcové slušelo po rozlučce se svobodou