Špatné zprávy o stavu Jany Brejchové! Jak na tom doopravdy je?

 Celebrity 
13. dubna 2016 04:54 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Jana Brejchová na tom prý není moc dobře, především po mentální stránce.  archiv
Česká Bardotka, jak se dříve přezdívalo Janě Brejchové tedy dopadla. V lednu oslavila 76. narozeniny, ale není na tom prý dobře. Nejenom, že leží už nějaký ten měsíc na LDN v pražském Motole a nepřijímá návštěvy, kromě rodiny, ale údajně příliš ani nerozpoznává realitu.

Jak se VIPstory.cz podařilo zjistit, u Brejchové se fyzický stav nehorší, ale ani nelepší. Horší je to prý však z pamětí. Podle všeho může klidně dopadnout jako její kolegyně Květa Fialová, která trpí Alzheimerem.

"Říkala jsem si, že bych Janu navštívila a shodou okolností znám jednoho z lékařů z oddělení, kde ona leží. Svěřila jsem se mu s tím, že bych svou kolegyni navštívila, i když vím, že rodina si to asi nepřeje. A že by jí to možná udělalo radost. Dostalo se mi však zvláštní odpovědi - ve smyslu, že je otázkou, zda by Jana vůbec věděla kdo jsem. Byla jsem z toho špatná," řekla jedna z českých hereček.

Dcera Brejchové, herečka Tereza Brodská tvrdí, že si maminka návštěvy nikoho, kromě rodiny nepřeje, že se cítí dobře a je jí nejlépe mezi svými nejbližšími. Otázkou však je, jak je to ve skutečnosti.

"Normálně by jí jistě udělalo radost, že by za ní někteří přátelé a kolegové přišli. Ale takhle je to divné. Ovšem chápu to. Ale taková to byla krásná ženská a skvělá herečka," zavzpomínala bývalá kolegyně.

Po zlomenině a operaci kloubu přestala Brejchová normálně chodit a je ve stálé péči na LDN oddělení, kde je o ní skvěle postaráno. Je však na stejném oddělení, jako její kolegyně Luba Skořepová. Ta naopak návštěvy přijímá, ovšem podle některých také často neví, kde a proč tam je a modlí se prý, aby si jí smrt vzala. Podle rodiny to ale není tak úplně pravda a Skořepová se těší v rámci možností dobrému stavu.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Synové Britney Spears nechtějí svoji matku ani vidět. Dokonce se chtějí vystěhovat ze země

Styl

Stres je skutečně vyčerpávající pro mysl i tělo. Poradíme vám, jak se zbavit únavy z něj

Dům a zahrada

Připravte domácí hnojivo ze zbytků, které by skončily v koši. Banánové slupky jsou bohaté na živiny a...