Takové ponížení a urážku chudák Gott ještě nezažil! Chtějí ho poslat do blázince!

 Celebrity 
11. dubna 2016 04:01 / redakce
  0   0
Karel Gott řekl jen svůj názor a za něj ho publicista Veselý posílá do blázince! archiv Nova
Tak to je tedy úroveň. Dělá zhruba padesát let radost fanouškům, naprosto bravurně reprezentuje naší zemi i v Evropě a různě po světě, a teď tohle? To si tedy nemocný Karel Gott, třicetinásobný Zlatý slavík nezaslouží! Jen proto, že řekl svůj názor na uprchlickou krizi, ho někteří chtějí hned poslat do blázince.

Pokud platí, že většina kritiků jsou zamindrákovaní chudáci, zoufalci a neúspěšní hudebníci nebo třeba filmaři, pak v tomto případě je to asi stoprocentně pravda, alespoň podle Gottových fanoušků. Jeden takový "kritik", šel až na dřeň a vlastně považuje Gotta za cvoka!

Poté, co pro časopis Týden udělal velký rozhovor a v něm se jasně vyjádřil proti uprchlické krizi a varoval před tím, že celá situace je nejspíš odněkud řízena, nastala mela. Drtivá většina Čechů s Gottem souhlasí. Ovšem najdou se i takzvaní "sluníčkáři", kteří si stále myslí, že jde pouze o miliony ubožáků, kteří utíkají před válkou.

"Strkají před kamery reportérů děti. Viděli jste to také, ne? Nepřemýšlíte o tom? Podívejte, jak se ty děti prosebně dívají... A nepomozte jim... Je to citový nátlak. Ale za nimi jsou k nahlédnutí také mladíci s mobilními telefony, kteří kalkulují, posílají zprávy a tvrdí, že jdou za svými příbuznými do Evropy,“ řekl Gott v rozhovoru.

No a rádoby kritik a publicista Britských listů Daniel Veselý veřejně Gotta posílá do blázince! „Neměl by z onkologie přejít rovnou na psychiatrii? Ne, jen čerpá z českýho tisku, nemá žádnej rozhled, a proto všechno balí do konspirace. A »plebs« mu to žere,“ napsal Veselý na svém profilu na Facebooku.

Okamžitě se tak Veselý setkal s vlnou odporu. "Má samozřejmě právo na názor, ale měl by brát ohledy na Karla Gotta alespoň proto, že jde o významného člověka, který navíc neprochází jednoduchým obdobím. Trochu slušnosti a ohleduplnosti by neškodilo od toho pána, co si říká publicista," říká jeden z obhájců Gotta za všechny....

Sám Gott prý i podobné reakce čekal a rozhodně se z nich nehroutí. Prý to nebude komentovat, protože by jen přiléval olej do ohně!
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Pokud nevíte, jaké zvíře koupit dětem, zvolte morčata. Chov není náročný a v porovnání s křečky jsou...

Styl

I po čtyřicítce můžete zhubnout. Stačí jen vědět, na co zaměřit svou pozornost

Bydlení

Lavice jsou designovou a praktickou záležitostí, kterou lze ozdobit snad každou místnost

1. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

2. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají...

3. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka...

4. Herečka Kateřina Brožová přiznala, kdo u ní doma šéfuje

5. Roman Vojtek se stane potřetí otcem. Krásná manželka Petra skrývala bříško půl roku

Zavřít reklamu