Mareš si koleduje o pěkný průšvih! Ohrožuje zdraví a život svůj i dalších!

 Celebrity 
08. dubna 2016 04:01 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Takt tohle je zásadně špatně! Leoš Mareš ohrožuje svůj život, i život svého psího miláčka! Instagram
Leoš Mareš sice už trochu dospěl, oproti tomu, jaký býval rebel, nicméně si stále koleduje o pěkný průšvih. A dokonce ohrožuje své zdraví, i zdraví svého mazlíčka! A nejen toho. Dokonce i děti! Na sociální síti je důkaz o tom, že asi neví, co se v autě sluší a patří.

Leč jako spolujezdec ve svém luxusním autě Leoš spí, netuší, že mu hrozí případně veliké nebezpečí. A pejskovi, který polehává na dece, na zadní sedačce, tím spíš. Pokud by totiž přišlo k havárii auta a nárazu, nemusel by to slavný moderátor, či řidič, nebo řidička - možná jeho Monika Koblížková - přežít. O psím společníkovi ani nemluvě.

Pes musí být totiž za jízdy připoután. Pokud by byl jen za obojek, hrozí při prudkém nárazu jeho uškrcení. Ideální jsou kšíry, které psa drží okolo hrudi. Když přijde náraz, psa to udrží, ale hlavně jako "letící předmět" neohrozí cestující či řidiče na přední sedačce,

"Pokud by ho takto přistihla policie, hrozí mu pokuta až do výše dvou tisíc korun a ještě by musel "břemeno", tedy psa zajistit tak, aby dál neohrožoval pasažéry," řekl VIPstory.cz jeden z dopravních policistů s tím, že jde sice o princip, ale reálnou hrozbu.

Snad jedině fakt, že nejde o velké plemeno, může situaci zlehčit. I tak ale například i letící deštník ze zadního skla, což někteří řidiči mají ve zvyku, může řidiče či spolujezdce vpředu i zabít. Natož pes, který váží zhruba deset kilogramů.

Jenomže, to není všechno. Na jiné fotce jsou v jeho autě vyfoceni dva kluci, zřejmě moderátorovi synové, kteří jsou sice na zadních sedačkách připoutáni, ale už na první pohled je jasné, že všechno je špatně!

V případě nehody a nárazu by se pásy mohly obě děti velmi jednoduše uškrtit. Pokud nemají osoby dostatečnou výšku, neměly by sedět jen volně na sedačce. Kde jsou dětské autosedačky? Leoši, znáš vůbec předpisy...?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Nesprávným používáním se vrtáky ztupí až čtyřikrát rychleji. Nabrousit si je zvládnete i sami

Styl

Zdravé stravování, které vás nastaví správným směrem a navíc zhubnete přebytečná kila

Bydlení

Jak se zbavit červotoče. Použijte octový postřik nebo ďábělskou směs

1. Renčova manželka končí s mateřskou. Vypadá báječně, nafotila kalendář a vrací se i do divadla

2. Londýnský soud rozhodl, že poslední vůle prince Filipa má zůstat tajná po 90 let. Na závěti je něco...

3. Eva Decastelo se rozmluvila o svém manželovi i nejhorším dárku, který v životě dostala

4. Spice Girls se mají dát dohromady. Proč ale Victoria Beckham nechce a comeback skupiny opět bolokuje?

5. Phil Collins je na tom špatně. Přiznal, že už neudrží v rukách ani svoje bubenické paličky

Zavřít reklamu