AU! Známý český zpěvák se zranil v divadle a takhle to dopadlo! FOTO!

 Celebrity 
15. března 2016 03:01 / redakce
  0   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Pepa Vágner je v poslední dobou trochu rozkládací, zvrknuté koleno, vyhozené rameno, ale přesto vyrazil na dovolenou! archiv, Petra Kropáčová
To jsou věci v těch českých divadlech! Mladý zpěvák se zraní, přijede záchranka, on pak jde na děkovačku a druhý den už je v letadle a míří do USA! To je krátký příběh zpěváka a muzikálového herce Pepy Vágnera, který si den před odletem při představení vykloubil rameno!

"Uklouzl jsem na schodech při představení, kde hraju v Angelice Nicolase. Zrovna jsem se chystal na scénu. Vykloubil jsem si rameno a scéna, ve které mám být jako duch, se musela obejít beze mne," svěřil se VIPstory.cz Vágner.

"Byla to opravu velká bolest a říkal jsem si, jak to rameno nahodit zpátky, ale nešlo to. Produkce mi zavolala záchranku a záchranáři mi přes křídlo dveří pomohli nahodit rameno zpátky," usmíval se už včera Pepa Vágner, který se mohl zúčastnit i závěrečné děkovačky. Pak odjel na rentgen.

"Zdá se, že to bude všechno v pořádku. Už se mi to stalo kdysi a to šlo nahodit, ale tohle bylo horší. No aspoň můžu odletět do Ameriky," dodal s úsměvem zpěvák a herec, který účinkuje kromě Angeliky také v Mýdlovém princi, v Draculovi nebo v Antoinettě.

Nedávno si zvrkul při představení koleno a musel používat ortézu. Teď si dá více jak dva týdny oraz, procestuje část Států, nabere sil, aby se v dubnu zase mohl postavit na prkna, která znamenají svět.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Citronová kůra by neměla skončit v koši, pomůže vám s několika problémy v domácnosti

Styl

Depersonalizace je vážný psychický problém, který může znenadání potkat každého

Bydlení

Jak na vlhké boty. Špatným sušením je můžete zničit

1. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

2. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

3. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

4. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

5. Jan Čenský se vydal na otevíračku zimní sezony do Rakouska. Krátce na to se horská střediska uzavřela

Zavřít reklamu