Josef Vágner překvapil novým singlem a klipem! Písničku mu napsala autorka Boků jako skříň Ewy Farne!

 Celebrity 
12. června 2017 02:15 / René Černý
  5   0
📷
Další 3 fotografie v galerii
Josef Vágner přichází s lehce novou image, ale i novým reperoárem a produkčním týmem! archiv J. Vágnera
Lehce nová image i nový repertoár, tak to teď vypadá u zpěváka a muzikálového herce Josefa Vágnera. Do světa poslal nový singl i nový klip. Má názem Muž z planety Hollywood a autorkou textu je Patricie, která stojí i za jinými, hodně známými hity!

Josef Vágner doposud točil písničky či klipy vesměs v produkci vydavatelstvé svého otce, teď se ale rozhodl jít trochu jinou cestou! 

„Táta je pan muzikant – to bez debat, ale moje vize byla trochu jiná a tak jsem se rozhodl produkční tým trochu omladit,“ svěřil se Josef Vágner, který taky povyprávěl o příběhu nového singlu. 

„Je to vlastně takové malé rýpnutí do našich drahých poloviček, co v časopisech a televizi obdivují hollywoodské idoly,” řekl zpěvák, který klip natáčel na jaře letošního roku v centru Prahy, zejména na Karlově mostě, na Kampě a v okolí.

„Namísto Los Angeles jsme ovšem pro natáčení klipu vybrali moje oblíbená místa v Praze. Nachodili jsme se možná desítky kilometrů, ale díky tomu vznikla spousta krásných spontánních momentů, které v klipu určitě uvidíte."

Za textem je hlavně zpěvačka a textařka Patricie, která vytvořila také hit pro Ewu Farnou Boky jako skříň, nebo píseň Kluk z plakátu Václava Neckáře.

Josef, který hraje v Mýdlovém princi, Angelice, Kleopatře, Antoinnettě, Draculovi, nově i v MUži se železnou maskou, a který jinak koncertuje, jezdí na různá vystoupení a před Vánoci plánuje i koncerty spolu s dětskými pěveckými sbory, má další velké plány.

„S novým týmem All 4 Bands jsme si slíbili, že rozhodně budeme spolu dál pokračovat. Letos je to totiž deset let od chvíle, kdy jsem se stal objevem roku v anketě Český slavík a tím i vlastně začal svojí sólovou kariéru. Rád bych si proto jako dárek k výročí nadělil nový repertoár a možná i vlastní kapelu na podzimní tour. To ale bude také záviset na tom, jak se lidem bude Muž z planety Hollywood líbit,“ dodal Vágner, jehož novinku jako první měli možnost vidět a slyšet fanoušci, pro které v neděli uspořádal skvělé setkání právě na místech, kde se klip natáčel. 

 

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Styl

Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště

Bydlení

Mol šatní je pro každou domácnost pohromou. Zaručeně fungující rady našich babiček

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu