Kylie Minogue po pěti letech opustila španělského mladíčka.

 Celebrity 
14. října 2013 12:49 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Drobná Kylie byla po boku svého modela jako panenka. Foto: Twitter
Australská zpěvačka Kylie Minogue (45) se po pěti letech rozešla se svým o deset let mladším partnerem, kterým byl model Andres Velencoso. Rozchod se nesl v přátelském duchu, ale i tak to pro Kylie je velká rána.

Tentokrát zde není žádné páté kolo u vozu, partneři na sebe prostě měli málo času. Zpěvačka momentálně dře na novém albu, které bude už dvanáctým studiovým albem v pořadí a také se stane porotkyní britské verze talentové show The Voice. Andres se zase od přehlídkového mola snaží dostat před kameru.

Ještě v červenci 2010 měla Kylie růžové brýle. Po dvou letech vztahu se svěřila, že se cítí opravdu dobře, ale žádné plány, prstýnky, nic z toho. Co se týče manželství, není jedna z těch, které potřebují projít uličkou v běloskvoucích šatech, ale když už by došlo na věc, prý by to bylo pěkné. Jestli se jejich cesty znovu spojí, to je ve hvězdách. Oba jsou stále přátelé, ale už ne milenci.

Číslo 5 je pro drobnou zpěvačku taková magická hranice. Její předchozí vztah rovněž trval pět let a jejím partnerem byl herec Olivier Martinez, který před pár dny přivítal na svět své první dítě s manželkou Halle Berry.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nová verze filmu Tři oříšky pro Popelku se objeví před Vánoci v kinech, i s Pavlem Trávníčkem

Styl

Konopí a imunitní systém. Čtyři způsoby jak zvládnout virovou sezónu s CBD

Dům a zahrada

Vyrobte si doma vlastní vonný vosk. Vůně pomeranče, hřebíčku či skořice vykouzlí tu pravou sváteční...

Zavřít reklamu