Desatero partnerských pastí: Podělím se o stůl i lože, ale svůj PIN si vezmu do hrobu!

 Life & Style 
14. října 2013 11:08 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Nemačkejte cizí čudlíky!  / inStory.cz
V každém důvěrnějším vztahu na vás číhá nespočet nástrah. Můžete je obejít, přelézt nebo podlézt, ale jakmile do nich spadnete, věřte, že je zle a bude hůř…

Pasti v podobě příšerné tchýně, žárlivosti nebo podivného chování partnera v krizových situacích, ty jsou tady odjakživa a poradit vám s nimi může třeba maminka. Doba a technický pokrok ovšem přináší patálie zbrusu nové. Každý má svůj mail, svůj mobilní telefon, svou kreditní kartu. To všechno jsou věci, které nás chtě nechtě rozdělují. Buď zkrátka hesla a piny sdílíte společně, nebo každý zvlášť… Necháte se chytit do odvěkých či novodobých partnerských pastí?

1 Mobilní telefon Tento ďáblův vynález ukrývá často mnohá tajemství. A kdo nikdy neměl chuť prozkoumat mobil svého protějšku, budiž svatořečen. Podle seriozních průzkumů ovšem takoví lidé nejsou. Ideální partner je každopádně ten, který se s vámi podělí nejen o stůl a lože, nýbrž i o PIN.

2 Dovolená Kdo se nevybarví doma, vybarví se za hranicemi všedních dnů. Takový výlet za exotikou se může snadno proměnit v hru na pravdu. Třeba pokud se to vaše zlatíčko otočí za každou cizí sukní, čehož jste si doma nemohla všimnout, jelikož tam už všechny sukénky zná. Anebo se sami dva budete nevýslovně nudit a už vám to zůstane…

3 Sousedi Moje kamarádka bydlela šest let naproti noční vinárně a nikdy jsem od ní neslyšela žádnou stížnost. Když se k ní přistěhoval přítel, každou noc volal na hlučnější hosty policii, až nakonec milou Klárku sbalil a odstěhoval. Daleko od té hospůdky… i od všeho ostatního, co bylo spojeno s jejím životem.

4 Řízení auta Co k tomu říct? Všichni chlapi se narodili se skálopevnou jistotou, že řídí líp, než holky. Přes to nejede vlak. Vlastně auto. Takže si řiďte podle svého nejlepšího vědomí a svědomí a nenechte se zatáhnout do diskuze o tom, zda spojku nemačkáte brzy nebo blinkr pozdě.

5 Žárlivost Každý člověk ví úplně přesně, čím může ve svém protějšku vyvolat žárlivost. Když vám tedy řekne: „Nevěděl jsem, že ti tohle bude vadit…“, není to pravda. Pokud mu to ale začnete vracet, uvíznete v pasti, které se říká bludný kruh a kde není nakonec šťastný vůbec nikdo.

6 Internet Další z čertovských vynálezů, který skýtá mnohá pokušení. Taková internetová seznamka je zdánlivě neškodná věc, ale víte, co se říká: kdo nosí zbraň, jednou prostě vystřelí.

7 Rodina Až mu za deset let budete říkat, že je stejný jako jeho otec (matka, sestra, strejda…) a nebudete to vůbec myslet jako lichotku, ani si nevzpomenete, že všechny tyhle lidi jste znala už před svatbou a že to, že se váš drahý „potatí“, se prostě dalo čekat. Krev není voda.

8 Krize Moje sestřenice pracuje na vysokých manažerských postech v nadnárodních firmách a měla přítele, který se vždy jevil velkoryse a chápavě. Když ale Iveta zničehonic přišla o práci, místo aby ji podržel, zmínil se, že neúspěšné ženy mu zkrátka nepřipadají atraktivní. A pak se na někoho spolehněte.

9 Teplota vody Společná koupel ve vaně, nejlépe obložené svíčkami, to je romantika jako blázen. Všimla jste si ale, že muži a ženy se nikdy neshodnou na ideální teplotě vody? Možná že o tom nevíte, protože mluvit v takové chvilce o tak banální záležitosti je trapné. Ale je to vážně tak.

10 Mailová schránka Jistěže není možné ji nemít. To chápu. Jenže díky ní mohou být muži ve spojení se svými milenkami i ve chvílích, kdy manželka sedí dva metry od nich. K čertu s těmi novotami!!!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít