Thomas sice dokázal, že drží své slovo, ale potopil tak šanci na zaplacení svých miliónových dluhů! Do vily se vrátil Vladko.

 VyVolení 
11. října 2013 22:39 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Vítěz čtvrté řady?! Foto: Facebook
Zatím nejsledovanější Duel Vyvolených má svého vítěze. Thomas dostál svému slovu, zachoval se jako chlap a doplatil na to. Do Duelu si jak slíbil, vzal nejsilnějšího soupeře, Vladka Dobrovodského. Teď si to neodolatelný lamač dívčích pomašíruje domů bez vysněných milionů.

Hysterický gay, má silnou fanouškovskou základnu, a ta ho zřejmě podpořila na sto procent, protože milovníka posilování porazil s obrovskou převahou. S osmdesáti procenty hlasů a ještě větším sebevědomím, se vrátil zpět do vily a potvrdil svou pozici favorita. Castello tak přišel nejen o místo ve Vile, ale hlavně o šanci na splacení dluhů! No, a možná i o milovanou Zdeničku. Bez peněz jí totiž bude zadlužený gauner na nic.

Jako první odcházel do studia Thomas. Když se loučil s ostatními, Vladko mu odmítl podat ruku. Trapná Eva, která se asi brzo ztratí ve Vladově zadnici, ho také arogantně odmítla. Zbytek soutěžících se s ním rozloučil důstojně. „Kdybych se nevrátil, všem vám děkuji za pobyt. I když to vypadalo, jak to vypadalo,“ řekl při loučení hradecký průserář.

VyVolení si zpátky přáli s převahou Vladka. Dokonce i Thomasova bývalá přítelkyně Sabina. „Chci zpátky Vlada. Už se na to nemůžu dívat. Je to hnusný,“ řekla bez servítek mladá romka. Thomase chtěl zpět pouze Ládík, Honza a samozřejmě reklama na plastiké operace Zdenička.

Když Vlado vítězně odcházel ze studia, ruku Thomasovi, jak slíbil, nepodal. „Jsem šťastnej. Bylo pro mě hrozně důležité vyhrát. Pobyt ve vile už pro mě přestal dávat smysl. Strašně mě to nabilo,“ řekl před návratem do Vily sebevědomý Vlado, který už se evidentně vidí s kufrem plným pěněz jako vítěz soutěže.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Dům a zahrada

Vypěstovat si z pecky avokáda krásnou pokojovku zvládne i úplný začátečník. Základ je teplo a vlhko

Zavřít reklamu