VIDEO: Rihanna se nechala ztlouct kladívkem, má zkrvavenou ruku. Asi se jí zastesklo po Chrisovi.

 Video 
11. října 2013 12:30 / Jitka Jahodová
  0
Loading...
📷
4 fotografie v galerii
Brutální tetování! Rihanna se bolesti nebojí Zdroj: Youtube.com
Proč se ta Rihanna tak ošívá? Protože jí právě na Novém Zélandu tatérka Inia Taylor vytváří maorské tetování. Zpěvačka už kdysi prohlásila, že se bolesti nebojí. To asi ne, když si místo jehlou, nechala do kůže natlouct barvu kladívkem. Že by se jí zastesklo po brutálním zacházení bývalého přítele Chrise?

Na Zélandu se Rihanna octla v rámci svého světového turné Diamonds a ve volnu zde navštívila maorské tetovací studio, které vskutku na pohled tradičním způsobem, provádí tetování. I samotní tatéři potvrdili, že metoda je nesmírně bolestivá. Co by člověk pro pár šipek na ruce neudělal.

Studio se jmenuje Moko Ink a je to první maorské tetovací studio na světě, které se specializuje na současné využití a tvorbu maorských a polynéských tetování. Kladívkem vás začnou tlouct až po tom, co s vámi vše prokonzultují. Veškerá tetování, která zde vzniknou, by měla vyjadřovat podstatu jejich nositele.

Místní hudebník zveřejnil video, kde jí bolestivé tetování právě tvoří. I když je ruka očividně zkrvavená a pohmožděná, zpěvačka zůstane statečná a zticha po celou dobu procesu, ovšem raději se na samotný akt moc nedívá.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Tech

Apple varoval, že miliony uživatelů iPhonů jsou v současné době bez ochrany

Zavřít reklamu