Další slavná kráska přistižena v estetickém centru, kde vypínají kůži... "Toto se opravdu povedlo!" jásala nad tím, co jí provedli...

 Celebrity 
11. října 2013 09:19 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Andrea mapuje terén... Kloboukfilm
Tak tohle známe. Kolikrát už jsme slyšeli, že ty kosmetické a chirurgické zákroky jsou skvělé, ale já ne, já jsem na ničem nebyla. Člověk by až podlehl dojmu, že dotyčné krásky si snad ani nepotřebují mýt vlasy a mají je stále nádherně vzdušné a lesklé...

Když ale někoho živí jeho krása, je jasné, že o sebe musí patřičně dbát. Toho si je vědoma i topmodelka Andrea Verešová, kterou jsme zastihli na společenské party v tříposchoďovém institutu krásy, která se konala ve stylu Matrix. Andrea na místě využila šikovné ruce kadeřnického mistra a nechala si promelírovat vlasy. "Jsem z toho melíru úplně nadšená", svěřila se, "se svými vlasy nerada experimentuji a toto se opravdu povedlo!"

Nejen kadeřnické studio, ale i masážní salón o patro níž, jsou místa, kde se známá modelka nechává hýčkat. "Tenhle institut je největší profesionální komplexní estetické centrum v Plzeňském kraji, takže najdu, jak se říká ´pod jednou střechou´ vše, co potřebuji." Andrea Verešová prozradila, že nejčastěji navštěvuje takové ty rozmazlovací procedury jako jsou různé druhy masáží, kosmetiku, péči o nohy a ruce. "Omlazovací a zeštíhlovací procedury zatím nepotřebuji, ale až na to dojde, určitě zajdu sem", podotkla.

Party se konala u příležitosti zavedení převratné novinky "High Deep Matrix", sloužící k moderním zákrokům estetické medicíny v oblasti laserovo - radiové chirurgie. Jedná se o neoperativní, rychlý, minimálně bolestivý zákrok bez nutnosti vyřazení z pracovního procesu. Touto technologií lze řešit nejrůznější druhy estetických problémů - vede k remodelaci kolagenu a vypnutí povadající pokožky, řeší vrásky a reliéfní povrch, i texturu pokožky, stejně jako jizvy či strie a navozuje dlouhodobé vypnutí kůže.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Tech

Nejlepší funkce chytrých hodinek, které musíte vyzkoušet