Budu tatínek! Chlubí se Owen Wilson. S maminkou ale žít nechci...

 Celebrity 
11. října 2013 12:50 / Jitka Jahodová
  0
📷
3 fotografie v galerii
Další vyznavač té zatracené svobody... Foto: Twitter
Blonďatý sympaťák Owen Wilson (44) se již podruhé stane otcem. Radostně se chlubí světu s veselou novinou. Miminko by mělo přijít na svět v lednu příštího roku a čeká ho se svou osobní trenérkou a baletkou Caroline Lindqistovou (41).

Se švédskou tanečnicí se poprvé setkali roku 2007 po hercově zkrachovalém vztahu s Kate Hudson a jeho pokusu o sebevraždu. Chtěl si tehdy v drogovém rauši podřezat žíly, protože jeho milovaná Kate na fotkách líbala nového milence. Caroline si původně najal, aby mu takříkajíc dělala osobní rozptylovačku, nakonec z jejich přátelství vyrostl vztah. Tedy jestli se tomu tak dá říkat.

I když se Owen chce podílet na výchově dítěte a finančně ho podporovat, dát se dohromady s maminkou rozhodně neplánuje, v žádném případě s ní nechce žít. Jedna žena s dítětem už mu asi stačí. Herec si doposud udělal dvouletého syna s Jade Duell, se kterou se rozešel, protože mu na jeho vkus moc omezovala osobní svobodu.

Snad proto svoji trenérku nechce, že by mu ona i dítě v domě omezovaly ego? Nebo že je ještě vdaná? Jakmile těhotná Caroline zjistila, že čeká dítě jiného, požádala o rozvod. Máme tu teď manžela, který je zdrcen ze zpráv o těhotné nevěrné manželce a milence, který si podle všeho maloval budoucnost jinak. Jak tenhle milostný trojúhelník dopadne?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Tech

Apple varoval, že miliony uživatelů iPhonů jsou v současné době bez ochrany

Zavřít reklamu