Dvě známé krásky seřezaly Petra Jákla. Chybělo už jen bahno nebo želé...

 Celebrity 
14. října 2013 12:30 / redakce
  0
📷
7 fotografií v galerii
Zřejmě jsme slušnej oddíl! Foto: Judo cup
Vítězka posledního ročníku SuperStar Sabina Křováková má nejen krásný hlas, ale navíc i skrytý talent pro judo. Na letošním, v pořadí již devátém ročníku Judo Show Cupu nejen zazpívala, ale také oblékla kimono a beze strachu se pustila do Petra Jákla. Neodradilo jí ani to, že Petr se judu věnuje celý život, dokonce ani to, že je o poznání větší. Sympatická zpěvačka dokázala Petra Jákla dostat na lopatky.

„Myslela jsem si, že na to, abych zvládala jakýkoliv bojový sport, musím mít velkou sílu. To ale u juda neplatí. Petr Jákl mi vysvětlil, že pokud se naučím využívat co nejúčinněji svou osobní sílu, mohu porazit i fyzicky zdatnějšího soupeře, což jsem ostatně právě dokázala,“ smála se Sabina, které Petr při boji samozřejmě hodně pomáhal.

„Vždy mě bavil sport a baví mě i moderování a dnes jsem si užila oboje najednou. Musím vždy moderovat objektivně a je dobře, když k tomu mohu sdělit i osobní zkušenost. Bylo fajn si po letech znovu obléct kimono a osvěžit si prvky juda. Vždyť na střední policejní škole jsem měla judo čtyři roky jako předmět. Dnes jsem měla opravdu dobrou judo „oprašovačku“ a ještě jsem byla odměněna..." řekla spokojeně Inna.

Již třetím rokem byl Judo Show Cup navíc spojený s finálovým zápasem extraligy mužů. V průběhu večera v japonském stylu, kterým provázela Inna Puhajková a Josef Melen, mohli diváci sledovat ukázky různých bojových sportů jako Ninjutsu, Shorinji Kempo, Kick-box a vystoupení dospělých a dětských kaskadérů.

„Dnes jsme zařadili do programu novou kategorii - já a dvě krásné dívky, Inna a Sabina. Budu lobovat o zařazení na olympijské hry, pokud bych svůj záměr neprosadil, stanu se alespoň ústředním trenérem,“ fabuloval Petr Jákl. A příště by se ještě mohli válet v bahně nebo v želé, aby zápas dostal ten správný šmrnc!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít