Michael Douglas lhal o své nemoci, aby si zachránil kariéru. Nakonec zachránil i manželství.

 Celebrity 
13. října 2013 11:59 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Blýská se na lepší časy? Foto: Twitter
Není tomu dlouho, co nás Michael Douglas (69) krmil myšlenkou, že měl rakovinu krku. Tentokrát vyplula na veřejnost fakta! Ve skutečnosti herec bojoval s rakovinou jazyka.

Nemoc mu byla diagnostikována v roce 2010 a s touto smutnou skutečností se setkal právě ve chvíli, kdy se chystal do Evropy na podporu filmu Wall Street: Peníze nikdy nespí. V tom okamžiku šel s pravdou ven, tedy jenom částečně. Prohlásil, že má rakovinu krku. A proč o takové skutečnosti měl zapotřebí lhát?

Poradil mu to jeho doktor. Tak či onak, hercův zdravotní stav byl špatný, ale situace byla taková, že kdyby s pravou diagnózou musel jít Douglas na operaci, přišel by o část čelisti, jazyk a všechny ty věci... To by jeho situaci u filmu jistě zkomplikovalo, a proto si pravdu s doktorem pro veřejnost trochu upravili. Scénář nakonec nedopadl tím nejhorším způsobem. Herec roku 2011 rakovinu porazil a o svůj jazyk nepřišel. Chemoterapie si však vybírají svou daň, a tak během léčby hodně ztratil na váze, ale svůj boj vyhrál.

Boj, který se mu ale nevydařil, bylo jeho prohlášení, že rakovinu hrdla nejspíš nedostal z alkoholu a kouření, ale z orálního sexu. Jak by to bylo možné? Kvůli viru HPV. Některé kmeny tohoto viru způsobují rakovinu děložního čípku, ale třeba i konečníku a úst, v případě, že dojde k infekci během sexu. Tato slova přispěla k jeho odloučení s manželkou Catherine Zeta-Jones. Byl to prý poslední hřebíček do rakve jejich manželství. Tomu teď prý ale dali druhou šanci, Michael se nastěhoval zpátky domů a vztah zatím funguje. Takže nakonec snad všechno dobře dopadne.
Komentáře
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Co stihnout na zahradě, než se pořádně ochladí

Styl

Nejrychleji se vám vajíčka zkazí ve dveřích lednice. Kde je tedy skladovat?

Bydlení

Je lepší vybrat nábytek z dřevotřísky, kovu nebo dřeva? Každý materiál má svá pro i proti

1. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

2. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

3. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

4. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

5. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

Zavřít reklamu