Michael Douglas lhal o své nemoci, aby si zachránil kariéru. Nakonec zachránil i manželství.

 Celebrity 
13. října 2013 11:59 / Jitka Jahodová
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Blýská se na lepší časy? Foto: Twitter
Není tomu dlouho, co nás Michael Douglas (69) krmil myšlenkou, že měl rakovinu krku. Tentokrát vyplula na veřejnost fakta! Ve skutečnosti herec bojoval s rakovinou jazyka.

Nemoc mu byla diagnostikována v roce 2010 a s touto smutnou skutečností se setkal právě ve chvíli, kdy se chystal do Evropy na podporu filmu Wall Street: Peníze nikdy nespí. V tom okamžiku šel s pravdou ven, tedy jenom částečně. Prohlásil, že má rakovinu krku. A proč o takové skutečnosti měl zapotřebí lhát?

Poradil mu to jeho doktor. Tak či onak, hercův zdravotní stav byl špatný, ale situace byla taková, že kdyby s pravou diagnózou musel jít Douglas na operaci, přišel by o část čelisti, jazyk a všechny ty věci... To by jeho situaci u filmu jistě zkomplikovalo, a proto si pravdu s doktorem pro veřejnost trochu upravili. Scénář nakonec nedopadl tím nejhorším způsobem. Herec roku 2011 rakovinu porazil a o svůj jazyk nepřišel. Chemoterapie si však vybírají svou daň, a tak během léčby hodně ztratil na váze, ale svůj boj vyhrál.

Boj, který se mu ale nevydařil, bylo jeho prohlášení, že rakovinu hrdla nejspíš nedostal z alkoholu a kouření, ale z orálního sexu. Jak by to bylo možné? Kvůli viru HPV. Některé kmeny tohoto viru způsobují rakovinu děložního čípku, ale třeba i konečníku a úst, v případě, že dojde k infekci během sexu. Tato slova přispěla k jeho odloučení s manželkou Catherine Zeta-Jones. Byl to prý poslední hřebíček do rakve jejich manželství. Tomu teď prý ale dali druhou šanci, Michael se nastěhoval zpátky domů a vztah zatím funguje. Takže nakonec snad všechno dobře dopadne.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Styl

Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště

Bydlení

Mol šatní je pro každou domácnost pohromou. Zaručeně fungující rady našich babiček

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu