Do Duelu jde Thomas a Vladko. Tak koho z nich teda v tom baráku chceme???

 VyVolení 
10. října 2013 21:51 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
To zas bude řevu!  / inStory.cz
Vypalcovaný Thomas si vybral soupeře do Duelu. Udržel ksicht a vzal si Vladka. Co si o nich obou myslíme?

Oba jsou tak trochu životní ztroskotanci. Vladko je zcela evidentně nervově labilní a trpí přehnaným sebevědomím, které se sice snaží skrývat, ale často neodolá a přednese výčet svých úžasných vlastností. Miluje svou matku, která je stejně pošahaná jako on a zřekl se zbytku rodiny, do níž patří třeba jeho bratr, který pracuje jako hasič a v tom případě, to se na nás nezlobte, musí mít všech pět pohromadě.

Thomas je průserář, ale jinak veskrze normální chlap. Opletačky se zákonem bychom mu asi odpustili, ale jeho obrovským mínusem je blbka Zdenička. Ta mu asi moc hlasů nepřinese, spíš ubere.

Na druhou stranu, proč postrkovat ke kufru s pěti mega člověka, který už jich jednou vyhrál jedenáct, nad ostatními má jasnou výhodu, sežral všechnu moudrost světa a svým vítězstvím je si jistý. Překvapení se ale zřejmě konat nebude. Zítra večer se do Vily triumfálně vrátí Vladko, rozhodí vlasy a jeho ego nakyne jako paní Wassermannová ve filmu Konec vodníků v Čechách.

Leda by si snad Vladkovi příznivci byli tak jistí, že by si řekli - dneska nehlasuju, vždyť budou pro Vlada hlasovat všichni, tak ušetřím... I takové případy už se staly, vzpomeňme loňskou porážku Karla Gotta v anketě Český slavík. No, tak prostě uvidíme...
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herce Keanu Reevese děsí peníze, které si vydělal. Raději je rozdává. Patří k nejštědřejším...

Styl

Naučte dítě lyžovat. Je třeba dodržet pár jednoduchých zásad a zvládnete to

Tech

Apple varoval, že miliony uživatelů iPhonů jsou v současné době bez ochrany

Zavřít reklamu