Slavného herce s HIV stojí léky měsíčně pořádný balík!

 Celebrity 
28. prosince 2015 03:01 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Charlie Sheen trpí HIV a léčba ho stojí pořádný balík! archiv
Boj o život je někdy hodně drahý, obzvlášť, když si za onemocnění člověk tak trochu může sám. Například kontroverzní herec Charlie Sheen (50), který se před lety nakazil HIV. Teď se svěřil, že léky ho stojí zhruba čtyř tisíc dolarů,což je v přepočtu asi 100 tisíc korun.

Zajímavé je, jak herec přišel na to, že je nemocný „Začalo to krutými bolestmi hlavy. Myslel jsem, že mám nádor na mozku. Myslel jsem, že je konec. Je těžké ta tři písmena přijmout. Je to zlomový okamžik v životě,“ prozradil Sheen.

Sheenova nemoc ještě stále a na štěstí nepřekročila fázi, kdy se hovoří o AIDS, i tak ale musí pravidelně navštěvovat lékaře a dodržovat všechny rady, které mu dal. Jednou ze šancí, jak oddálit horší fázi průběhu nemoci, která se přenáší většinou pohlavním stykem, jsou i kvalitní léky. Vzhledem k tomu, že přežitelnost s HIV bývá okolo dvaceti až třiceti let, má Charlie šanci, že se ještě dožije poměrně vysokého věku.

Za svůj život vystřídal stovky žen, ale i mužů, rozhodně se nebránil ani drogám či alkoholu. Od koho se nakazil, asi přesně neví. Nicméně všichni jeho sexuální partneři věří, že je HIV nenakazil. Pokud by se tak stalo v době, kdy o nemoci věděl, mohl by jít i do vězení.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželský pár rozprodal kvůli rozvodu sbírku umění za neuvěřitelných 21 miliard korun

Styl

Brambory je vhodné konzumovat často. Obsahují nespočet živin a také dobře zasytí

Dům a zahrada

Posedíte si rádi večer na zahradě? Zasaďte si květiny, které nejvíce voní v noci

Zavřít reklamu