Madonně hrozí vězení!

 Celebrity 
05. prosince 2015 11:05 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Madonna to tentokrát opravdu přepískla! archiv
Že je popová královna průšvihářka, ráda provokuje a šokuje, to se všeobecně ví. Že ale skoro v šedesáti udělá něco, čím vyděsí desítky lidí a ještě si koleduje o vězení, to nikdo nečekal. Madonna prostě jen nechtěla se svým řidičem čekat v dopravní zácpě a tak to v Londýně pořešila po svém!

Do svého luxusního auta si nechala nainstalovat falešný policejní maják a s výstražnými blikačkami a nechala se vozit ulicemi, aby nemusela čekat v zácpě a na červené.

"Všichni jsme čekali před koncertní budovou na koncert a ulice byly ucpané. Najednou se rozblikala modrá světla a řítilo se k nám houkající auto. Všichni uhýbali v domnění, že jde o policisty v civilu. Nikdo nevěděl, co se děje. Jenže vpředu seděl jediný muž a vzadu se rozvalovala Madonna," popsali svědkové divoké jízdy.

Zpěvačka tak sebe a svého řidiče postavila před velký problém. Případ už vyšetřuje policie. Pokud by ji soud uznal vinnou, může si za vydávání se za úřední osobu odsedět až půl roku natvrdo! A to není zrovna pro zpěvačku jejího kalibru příjemné
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Chrissy Teigen, nejdrzejší modelka a manželka amerického zpěváka, je znovu těhotná

Styl

Tuk na pažích má různé příčiny: Axilární prsní tkáň, hormonální změny a další důvody, proč se...

Dům a zahrada

Pivní zálivka strčí komerční hnojiva do kapsy. Prospěje nejen petúniím

Zavřít reklamu