Skandál: Nejslavnější fotbalista létá za milencem!

 Celebrity 
06. prosince 2015 03:01 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Cristiano Ronaldo a Badre Hari se k sobě mají víc než kamarádi! archiv
Cristiano Ronaldo není jen metrosexuál, ale zdá se, že i homosexuál. Svět obletěla zpráva o tom, že idol mnoha žen, portugalský hřebeček a fotbalista Cristiano Ronaldo má milence. Udržuje prý vztah s marockým kickboxerem Badrem Harim.

Za svým namakaným a údajně hodně dobře vybaveným sportovcem létá i několikrát týdně a tráví spolu dost času. Zdá se, že Cristiano se tím netají, protože si s klidem dává na sociální síť společné fotky, které rozhodně nejsou jen kamarádské.

Badre Hari je prý jeho milencem už nějakou dobu a nedávný údajný rozchod s modelkou Irinou Shayk, byl jen krycí manévr.

Podle britského deníku The Sun se hvězda Realu Madrid za svým milým dopravuje soukromým tryskáčem a vozí mu luxusní dary.

"Ronaldo létá tři až čtyřikrát do týdne za přítelem do Maroka, aby se sním mohl mazlit,“ řekl nedávno ve své talkshow francouzský moderátor Daniel Riolo.

Pravdou je, že Ronaldo i Hari mají plné Instagramy fotek, na nichž spolu pózují ve vřelém obětí. Teď je jen otázkou času, kdy sportovec svou orientaci přizná.

Už před časem se objevily fotky, kde se s jiným urostlým frajerem osahávali na lodi v Sain Tropez, kde dokonce paparazzi fotografové zachytili jejich vzrušení.

Podle některých lidí ze šoubyznysu nebude Ronaldo klasický čistý gay, ale patrně bisexuál s větší inklinací k mužům, především těm atraktivním a pro něj přítažlivým.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Vodu z rýže byste neměli vylévat do odpadu. Důvod vás možná překvapí

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum