Skandál v královské rodině! Kvůli těmto špinavým praktikám se bude Lady Diana obracet v hrobě

 Celebrity 
19. listopadu 2015 16:40 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Manželství s Charlesem moc šťastné nebylo Twitter, artdecostore
Jméno James Hewitt vzbuzuje u většiny Britů doslova odpor. Proč? Bývalý milenec lady Diany, o kterém média ráda spekulují jako o možném otci prince Harryho, neváhá špinit památku Diany i 18 let po její smrti. Podnikavý Hewitt si vzpomínky na svou lásku nenechává jen pro sebe a hodlá je znovu zveřejnit. Samozřejmě s jediným cílem. Řádně na nich vydělat.

Před osmi lety, u příležitosti desátého výročí úmrtí Diany, dokonce vyprodukoval skandální dokument, v němž bez okolků říkal, jak dobrá byla princezna v posteli. Neváhal zveřejnit intimní obsah milostných dopisů, které mu dvojnásobná matka v té době adresovala. „Chlapče, celá země se třese, jen když na tebe pomyslím," citoval před pár lety Dianina slova Hewitt.

Jak informují britská média, v těchto dnech se bývalý důstojník hlásí opět o slovo. Dopisy od Lady Di chce znovu zpeněžit a slibuje si, že se na nich slušně obohatí. Je dost pravděpodobné, že obsah zmíněných vyznání by byl velkou senzací a zároveň dalším skandálem pro královskou rodinu. „Diana byla mistryní v psaní zamilovaných odkazů. Několikrát jsem jí říkal, aby je Hewittovi nepsala. Při svém postavení měla být více opatrná, "vyjádřil se Ken Wharfe, který byl v té době Dianiným osobním strážcem.

Jak se ukazuje, tak se Diana jeho dobře míněnou radou bohužel neřídila.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Gwyneth Paltrow na své 50. narozeniny pózovala nahá. Své křivky zahalila pouze do zlaté barvy

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Spravný podzimní řez pivoněk zajistí jejich vitalitu a bohaté kvetení pro příští rok. Pozor však na...