Madona zklamala? Špatný zvuk i neúcta k fanouškům!

 Celebrity 
09. listopadu 2015 03:02 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Zpěvačka Madonna sice zazářila, ale prý nenadchla ani neurazila! Že by už stárla?  facebook
Neúcta k fanouškům, špatný zvuk a žádné grády, tak podle mnohých fanoušků vypadaly dva velké koncerty zpěvačky Madonny v Praze. Zatímco sklaní, až fanatičtí příznivci byli z téhle děvy úplně konsternovaní, většina však měla kritické názory. Že by nám už světová diva pop music opravdu stárla?

Od předskokana, na kterého diváci pískali a bučeli, přes to, že hlavní hvězda začala o desítky minut později, vlastně skoro dvě hodiny u prvního koncertu, až po špatný zvuk. Ten je prý v O2 aréně pověstný právě při takových produkcích.

"Madonna byla dobrá, ale ničím neoslnila. Všichni čekali její největší pecky, hity, které známe desítky. Těch bylo ale minimum, a to je to, co mi vadilo. Ke všemu ona začala o hodně později. Tomu se říká neúcta k fanouškům, nechat je takhle čekat," řekla VIPstory.cz Simona Vaňková, návštěvnice koncertu.

To, že s Madonnou do Prahy přijelo 33 kamionů a desítka autobusů, tisícovka kostýmů a stovka lidí prý rozhodně nezaručí to, že její show bude tak skvělá, jak by mnozí čekali.

Jiní byli však zase spokojení a nadšení. Hlavně z toho, že hvězda první velikosti, která je v mnohém hodně kontroverzní, vůbec přijela, a že svou modlu mohli vidět na vlastní oči.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Landa se po koronavirových skandálech vrací k hudbě

Styl

Skvělý pomocník na celulitidu i vrásky: Maderoterapie

Tech

Logo Apple na zadní straně iPhonu není jen tak. Co tajné tlačítko umí a jak jej odemknout

Zavřít reklamu