Manžel Heleny Vondráčkové se zase rozjel! Padne žaloba?

 Celebrity 
08. listopadu 2015 03:02 / redakce
  0   0
Helena Vondráčková byla jednou ze stěžejních hvězd muzikálu, jehož producenti se nezachovali fér! archiv H. Vondráčkové
Jen pár dní před tím, než oficiálně produkce muzikálu Romeo a Julie oznámila, že představení se všechna ruší, se manžel jedné z největších českých pěveckých hvězd Heleny Vondráčkové pustil do producentů. Na svém facebookovém profilu na nich nenechal nic suchou!

Ať je Martin Michal považován jakkoli za kontroverzního člověka, nelze mu než dát za pravdu v tom, že se snaží hájit zájmy Heleny Vondráčkové nejen jako své manželky, ale i jako klientky, neboť je jejím manažerem. Pravdou navíc je, že se producenti nefér zachovali úplně ke všem!

"Myslím si, že bude fér upozornit fanoušky, že paní Helena Vondráčková již nebude vystupovat v muzikálu Romeo a Julie. Bohužel jde ze strany trnavské produkce o velmi nesolidní jednání, hraničící s podvodným chováním a tam skutečně nemusíme být přítomni," napsal Martin Michal, kterému se nelíbí, že producenti nedodrželi podmínky a ke všemu ještě vyčetli zpěvačce, že veřejně prohlásila to, co si jiní šuškali, že si muzikál nenašel dostatek diváků, byť byl kvalitně zpracován!

"Nehodláme se podílet na mnohamilonových závazcích po lhůtě splatnosti ze strany těchto amatérú, kteří si myslí, že když budou někomu vykládat, kolik tisíc eur mají na kontě, že tento muzikál spasí. Nikoliv. Takto to v Čechách nefunguje. Dlužit hercům,zpěvákům, produkci, technice a za PR je smrtící. Tento muzikál bohužel, i když je nádherný,umřel na naprosté neserioznosti produkce pode vedením pana Kuníka z Trnavy," pokračoval Michal, který na férovku napsal to, o čem všichni vědí, ale báli se to říct veřejně.

Protože se producenti nezachovali slušně a Vondráčkové dluží hezkých pár desítek tisíc. zvažuje její management, že vše požene k soudu. A nebude jediný. Žalobu chystá i řada dalších interpretů a pracovníků, kteří se na produkci muzikálu Romeo a Julie podíleli.
Komentáře
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Domácí prostředí může být pro kočky nebezpečné. Nástrah tu na ně číhá nepočítaně

Styl

Ledvinky jsou opět na výsluní. Přijdou vhod nejen při sportu, ale i běžném nošení

Bydlení

Je lepší vybrat nábytek z dřevotřísky, kovu nebo dřeva? Každý materiál má svá pro i proti

1. Rekordman a velký sportovec Jan Kareš řídil elektrický unikát

2. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

3. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

4. Andrea Kalivodová vyrazila s dětmi do milovaných Krkonoš

5. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

Zavřít reklamu