ODHALENO: Nemocná Hana Hegerová má vlastní kavárnu?

 Celebrity 
20. září 2015 04:55 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Jedna z kaváren v Česku nese jméno po známé české zpěvačce! VIPstory.cz
V současné době poměrně dost nemocná, ale stále vitální královna českého šansonu Hana Hegerová má vlastní kavárnu! Ne snad, že by 83letá Carmen Farkašová, jak zní její pravé jméno pobíhala mezi hosty a roznášela kávu a zákusky, ale Café u tety Hany existuje.

Rozhodně to není ani tak, že by někdo chtěl na jméně slavné zpěvačky žijící v centru Prahy parazitovat. A sama šansoniérka na tom také nijak nevydělává. Vše je ale legální! Ve Žďáru nad Sázavou je navíc docela velká nouze o kavárničky a místa, kde se lidé mohou v klidu potkávat, když nechtějí do klasické hospody, takže si před časem příbuzní slavné umělkyně řekli, že to změní.

"Jsou to příbuzní paní Hegerové. Před pár lety to udělali s jejím svolením a dokonce tady párkrát byla. Je to moc příjemné místo, jen škoda, že tu není ještě více věcí s Hanou Hegerovou spojených," svěřil se obyvatel Žďáru nad Sázavou, kde se kavárna nachází.

Protože podnik je v trochu zapadlé uličce, vede k němu v centru několik poutačů. Kavárna je nejen místem, kde si lze dát kávu a něco dobrého, ale i malou galerií fotek spojených se slavnou zpěvačkou, a taky kulturním centrem. Odehrávají se zde malé recitály, koncerty a další kulturní akce. "U tety Hany to prostě žije a je to super nápad," svěřil se častý návštěvník kavárny.

Sama Hana Hegerová je prý ráda, že takové místo, kam se lidé i často vracejí existuje a právě i mimo Prahu, kde už je tak nějak všechno.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Bez motyky se neobejde žádný zahrádkář. Každý typ je ale vhodný k jiné práci

Styl

Svědivá pokožka hlavy může signalizovat i vážné onemocnění

Bydlení

Volný čas doma vybízí k úklidu skříní. Poradíme, jak nejlépe uložit zimní věci

1. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

2. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

3. Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

4. Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených...

5. Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

Zavřít reklamu