Neuvěříte, co dostala dcera Petra Hapky k narozeninám? A co to miminko, je snad její?

 Celebrity 
13. září 2015 04:01 / redakce
  0
📷
4 fotografie v galerii
Petra Hapková slavila tam, kde to miloval její otec, skladatel Petr Hapka.  archiv P. Hapkové
Zpěvačka, šansoniérka Petra Hapková slavila své 33.narozeniny. Své přátele a kolegy pozvala do klubu Harley Davidson Praha. Právě tam totiž rád trávil čas její otec, geniální skladatel Petr Hapka. Oslava to byla velmi hezká a zpěvačka, která chystá momentálně svou desku, nestačila pobrat ani květiny.

"Bylo to moc fajn. Byli jsme v klidu, žádný stres, přišlo asi třicet lidí, přátel, kamarádů, kolegů a bylo to hodně na pohodu. Grilovali jsme, povídali, maličko popili. Dostala jsem ale tolik květin, že jsem je nebyla schopna dát ani do auta a další dárky mi udělaly taky velikánskou radost. A tak vlastně je tu teď trochu s námi," svěřila se dojatá Hapková, která koncertuje nejen v pražské Balbínce, ale po celé republice.

"Byly to dortíky, různé lahvinky, kosmetika, čokolády, ale co mi udělalo velkou radost, že jsem dostala dva obrazy. Je to fotka, kde jsem s tátou já, tu dělal kamarád a skvělý fotograf Jakub Ludvík, a druhá fotka je z posledního tátova natáčení a věnoval mi ji kamarád Patrik. Opravdu mi to udělalo velikánskou radost," prozradila Petra Hapková, které přišla popřát i Kateřina Herčíková - Hrachovcová s manželem, veterinářem Honzou a další přátelé.

Na zahradě klubu, kde se slavilo, se objevilo i malé miminko, roztomilé a jak oslavenkyně, tak ani například stylista Kája Pavlíček neodolali a hned si pětiměsíčního Viktorka, který si všechny zamiloval, chovali.

"To je fakt boží dítě. Tak krásný oči a jak je klidnej a usmívá se," shodli se všichni. Šlo o nejmenšího gratulanta toho večera, který patřil přátelům Petry Hapkové a jejího manžela Dušana,

Nyní Petra dodělává své CD, které by ráda vydala na podzim a bude věnováno jejímu otci, o kterého se řadu let pečlivě starala a který také její první vystoupení viděl jen pár let před svou smrtí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Tech

Závody ve vývoji hypersonických zbraní jsou v plném proudu. Americký tajný projekt Mayhem bude stroj...