NEUVĚŘITELNÉ! Nejobsazovanější český herec předpověděl už v lednu uprchlickou krizi v Evropě! Měl živou předtuchu!

 Celebrity 
11. září 2015 04:53 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Herec Jan Kuželka měl předtuchu, která se bohužel splnila! Neví jak, neví proč, jen ví, že se stalo přesně to, co viděl! Profimedia
Jan Kuželka je neobsazovanějším českým hercem malých rolí v ČR i v zahraničí. Na svém kontě má na 200 rolí ve filmech, seriálech inscenacích. Není snad televizní či filmové dílo, kde by nebyl, kde by se nemihl. Právě tento vždy dobře naladěný herec, který hraje i v muzikálech a hrál i v Troškových komediích a pohádkách, už letos v lednu předpověděl problém s uprchlíky!

"To, co se v Evropě teď děje, je tak trochu strašidelné. Najednou kde se vzaly tu se vzaly tisíce lidí z různých států, kteří prý prchají před válkou a problémy. Nejsem rozhodně proti tomu, kdo je v nouzi pomoct, to je samozřejmé, ale mám trochu obavu, že je to někým uměle vytvořený problém a mnozí z nich ani nevědí, co se kolem nich děje," prozradil VIPstory.cz Honza Kuželka, který hrál i ve Formanově Amadeovi kuchaře Salieriho.

Sám herec, který se přátelí s řadou kolegů, režisérů, českých, ale i světových, prožil nevysvětlitelnou věc. Když se koncem loňského roku vrátil z pracovní cesty z Číny, skončil na dva měsíce v nemocnici! Rozjel se mu totiž v těle zánět, který byl patrně léta uložen někde mezi obratli, a kdyby se včas nedostal do nemocnice, už by tady zřejmě nebyl.

"Když mě tehdy tady v Praze vezli na vyšetření a já jsem málem zkolaboval, stala se mi neskutečná věc. Byl jsem při vědomí, rozhodně jsem nespal, ale pamatuji si, že jsem byl takový hodně unavený a najednou jsem trochu v mlze viděl třeba svoje blízké příbuzné, kamarády, kteří už nežijí. Pak jsem viděl divné obrazy jakoby rozbořené Evropy, davy zahalených lidí i lidí různé barvy pleti jak někam v davech jdou! Sám jsem z toho byl dost v šoku," zavzpomínal Kuželka, který má za to, že měl prostě jistou předtuchu, která se proměnila v realitu!

"Viděl jsem jasné sekvence toho, co se vlastně teď kolem nás děje, co vidíme v televizi, v novinách, na internetu. Nevím, jak je to možné. Je na to řada svědků, že jsem jim hned tehdy říkal, že jsem měl nějaké takové stavy a co jsem viděl. Neumím si to vysvětlit," podotkl herec, jenž nedávno točil pro jednu zahraniční produkci a čeká ho zřejmě další zajímavá práce.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti