Kdo je tenhle sexy fešák? Hraje v Nemocnici na kraji města a na večírek přišel hned s dvěma ženami!

 Celebrity 
11. září 2015 04:01 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Radek Zima a s ním (vlevo) zpěvačka Dáša Zázvůrková (vpravo) herečka Jitka Sedláčková TV Prima
Nemocnice na kraji města po 20 letech a doktor Klobouk. To je přesně role herce Radka Zimy, kterého proslavily i další - třeba v seriálu Proč bychom se netopili, v Troškových Babovřeskách. Sympatický, urostlý fešák, který hraje skvěle i v divadle nedorazil na pražskou Salabku na TOP Star večírek rozhodně sám.

"Mám tu dneska hned dvě krásné ženské. Jsou to moje kamarádky - herečka Jitka Sedláčková a zpěvačka Dáša Zázvůrková," prozradil VIPstory.cz Radek Zima, s tím, že společnost jim dělal ještě jejich kamarád, manažer.

Jitka Sedláčková natáčí pro Primu VIP vraždy, Dáša Zázvůrková, zpěvačka, šansoniérka seriál Přístav. Kromě toho mají i další projekty, jako například divadelní monodrama Lidský hlas od Jeana Cocteaua, kdy 13. října v Divadle Kampa proběhne další představení, s nímž také budou vyrážet na zájezdy.

"Radek je moc prima chlap, skvělý herec a my jsme ho po dlouhé době vytáhly někam mezi lidi. To je přesně kluk, který má být v televizi, ve filmu, protože nejen, že skvěle hraje, ale skvěle vypadá aspoň divačky mají na co koukat," šprýmovala Jitka Sedláčová, která si zahrála mimo jiné také ve skvělém filmu Ireny Pavláskové Fotograf.

Na TOP Star večírek dorazila řada dalších celebrit, od Ewy Farne, přes Olgy Lounové, která skvěle zpívala, po Ladislava Freje s přítelkyní, až po Romana Šebrleho.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herečka Petra Nesvačilová ukázala těhotenské bříško a prozradila, že si porod představuje jako mejdan s...

Styl

Renata (56): Dcera za mnou po narození vnoučat téměř nejezdí a půjčovat mi děti nechce, že je...

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...