Jankovič oslavil 30! Začínal v SuperStar a pak učil tančit hvězdy. Dnes tančí na podpatcích!

 Celebrity 
31. srpna 2015 04:01 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Filipu Jankovičovi bylo 30! Je zkušený, prošel svět a dnes v Česku učí tančit malé i velké! archiv F. Jankoviče
Filip Jankovič byl vysoký, hubený, tmavovlasý Slovák, který zaujal v Česko Slovenské SuperStar. Mnoho lidí mu moc šancí nedávalo. A přitom on udělal díru do světa. Učil tančit hvězdy světové pop scény a dneska? Tančí dokonce na podpatcích.

Jankovič spolupracoval s lidmi, jako jsou Justin Bieber, Kylie Minogue nebo třeba George Michael. Po letech se vrátil zpět do Čech. Domů na Slovensko občas jezdí, ale nejvíce je v Čechách, kde působí jako tanečník, lektor MTV Dance a má vlastní show na dámských podpatcích.

"Baví mě to, je to extravagantní, ale zajímavé. Podpatky vážně nosím jen v rámci show. Patří to k té image. Jinak jsem kluk se vším všudy," kasá se Jankovič, který před pár dny oslavil 30. narozeniny.

To, že je klukem se vším všude, respektive ještě o hodně víc, dokázal před časem odvážnými fotkami, které unikly i na internet, kde je jasné, že se nemá rozhodně za co stydět. I když působí jako "puberťák", v hlavě to má srovnané.

Neměl sebemenší problém odhalit, že je gay, i když původně spíš říkal, že je na obojí. Stálého partnera nemá. "Zatím ne, nemám na to prostě čas. Jsem pořád někde," podotkl Jankovič, který se setkává s přízní mužů, ale i žen. A to přesto, že dívky vědí, že je jinak orientovaný.

"Mě to lichotí, jsem přátelské povahy, ale do postele bych opravdu jen tak s někým nešel. Mám svou hrdost a vím, co chci," dodává Jankovič, který také spolupracuje s cvičitelkou Hankou Kynychovou v rámci její tradiční velkolepé akce Hejbejte se a zpívejte, kde vystupují děti z dětských domovů. Další ročník se uskuteční letos na podzim za účasti pěti desítek známých osobností.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Betta bojovnice. Krásná ozdoba akvária s nepřeberným množství barevných variací

Styl

Indický šeřík se dokáže porvat s parodontózou, cukrovkou i rakovinou

Bydlení

Využijte zbytky zeleniny a vypěstujte si nové mladé výhonky

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu