Jankovič oslavil 30! Začínal v SuperStar a pak učil tančit hvězdy. Dnes tančí na podpatcích!

 Celebrity 
31. srpna 2015 04:01 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
Filipu Jankovičovi bylo 30! Je zkušený, prošel svět a dnes v Česku učí tančit malé i velké! archiv F. Jankoviče
Filip Jankovič byl vysoký, hubený, tmavovlasý Slovák, který zaujal v Česko Slovenské SuperStar. Mnoho lidí mu moc šancí nedávalo. A přitom on udělal díru do světa. Učil tančit hvězdy světové pop scény a dneska? Tančí dokonce na podpatcích.

Jankovič spolupracoval s lidmi, jako jsou Justin Bieber, Kylie Minogue nebo třeba George Michael. Po letech se vrátil zpět do Čech. Domů na Slovensko občas jezdí, ale nejvíce je v Čechách, kde působí jako tanečník, lektor MTV Dance a má vlastní show na dámských podpatcích.

"Baví mě to, je to extravagantní, ale zajímavé. Podpatky vážně nosím jen v rámci show. Patří to k té image. Jinak jsem kluk se vším všudy," kasá se Jankovič, který před pár dny oslavil 30. narozeniny.

To, že je klukem se vším všude, respektive ještě o hodně víc, dokázal před časem odvážnými fotkami, které unikly i na internet, kde je jasné, že se nemá rozhodně za co stydět. I když působí jako "puberťák", v hlavě to má srovnané.

Neměl sebemenší problém odhalit, že je gay, i když původně spíš říkal, že je na obojí. Stálého partnera nemá. "Zatím ne, nemám na to prostě čas. Jsem pořád někde," podotkl Jankovič, který se setkává s přízní mužů, ale i žen. A to přesto, že dívky vědí, že je jinak orientovaný.

"Mě to lichotí, jsem přátelské povahy, ale do postele bych opravdu jen tak s někým nešel. Mám svou hrdost a vím, co chci," dodává Jankovič, který také spolupracuje s cvičitelkou Hankou Kynychovou v rámci její tradiční velkolepé akce Hejbejte se a zpívejte, kde vystupují děti z dětských domovů. Další ročník se uskuteční letos na podzim za účasti pěti desítek známých osobností.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Tech

Do Prahy přijede šokující koncept Inception, ukáže se v listopadu na e-Salonu v Letňanech