Populární seriálová dvojice opět spolu. Ale dost se změnila!

 Celebrity 
28. srpna 2015 11:05 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Zamilovaný pár v kultovním seriálu Doktrorka Quinnová archiv ČT
Patřili k nejpopulárnějším televizním dvojicím a jejich lásce fandili všichni. Seriál Doktorka Quinnová odstartoval v roce 1993 a měl ohromný úspěch. Vysílal se v 98 zemích světa, reprízuje se mnohde i dnes. Hlavní představitelé Jane Seymourová a Joe Lando se nedávno po letech opět setkali, aby zavzpomínali na staré časy.

Nutno uznat, že herečka vypadá ve svých 64 letech stále skvěle. Přesto, že je čtyřnásobnou matkou a dokonce i babičkou, žádné výraznější stopy to na ní nezanechalo. Naopak Lando dnes vypadá jako úplně jiný člověk, kterého byste jen stěží poznali. A to přesto, že je od své bývalé seriálové lásky o 11 let mladší.

Málokdo možná ví, že jiskra mezi dvojicí přeskočila i v soukromí a jistý čas spolu seriáloví hrdinové randili i ve skutečnosti. Dlouho jim románek nevydržel. Joe Lando, který po svých rodičích převzal italské, ruské a polské kořeny, se v roce 1997 oženil s přítelkyní Kirsten Barlow-Lando, s níž má tři syny.

Zato Jane Seymourová byla vdaná pětkrát. I když se jí v soukromí na první pohled až tak nedařilo, je to žena mnoha talentů. Je absolventkou umělecké školy se specializací na herectví, tanec a hudbu. Píše knihy, maluje obrazy a vytváří i sochy. V sedmnácti letech si Jane jako své umělecké jméno zvolila jméno třetí manželky krále Jindřicha VIII., pod kterým ji dnes zná celý svět.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Igor Chmela promluvil o tajemství slavné Partičky, Alzheimerově chorobě i práci pečovatele

Styl

Přesolené jídlo nemusí letět hned do koše. Chuť můžete spravit dalšími přísadami

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu