Vinaři 2 startují! Už nebudou na Moravě, ale na severu Čech a říkají, že tam je pivo jak víno!

 Celebrity 
30. srpna 2015 16:35 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Vinaři 2 startují! Budou tak úspěšní, jako ti první? archiv TV Prima
Dnes večer startuje na Primě druhá série seriálu Vinaři. Celkem 16 nových dílů úspěšného seriálu z vinařského prostředí na obrazovkách můžete opět vídat každou neděli večer. Tentokrát ale s malou změnou - oblíbené postavy z Vinařů se přestěhovaly.

"Já jsem byl převelen z Moravy do Čech na faru a moji nejlepší kamarádi šli se mnou a kulisáci tady zůstali, takže tady nejsem sám a moje postava kněze se bude vyvíjet doslova lidským směrem. To znamená láska. Náš pan farář se zamiluje a bude postaven před otázku zásadní,“ prozradil herec Pavel Liška, který hraje kněze Tomicu.

Lehké to nebude mít ani milovník žen Hřebec, tedy Tomáš Matonoha, který neustále řeší nějaké komplikace. „Moje postava má v podstatě problémy celých šestnáct dílů, takže mimo jiné s děvčaty, s různými dívkami a ženami z nejrůznějších důvodů,“ říká herec.

Větší prostor dostane i porybný a pijan, kterého hraje Lukáš Langmajer, který si natáčení za Prahou a v severních Čechách užíval. "Bylo to prima, stejně jako první série. Krásně bylo na Moravě i tady a myslím, že se diváci mají na co těšit."

Diváci uvidí nové postavy, které si zahráli: Marek Taclík, Laďka Něrgešová, Leoš Noha, Zuzana Norisová, Anežka Rusevová, Vojtěch Záveský, Ester Kočičková, či Petr Vaněk a Jitka Čvančarová.

Změna nastala i v úvodní melodii. Chinaski tak nahradila Ewa Farna společně s Františkem Segrado a herečkou Gábinou Karasovou. Nazpívali písničku Víno je grund, ke které vznikl také poměrně famózní klip natáčený ve sklípku ve Velkých Pavlovicích.

Zda budou tihle Vinaři tak úspěšní jako ti původní, se teprve uvidí. Tvůrci by si ale nepřáli nic jiného!
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Mariah Carey je oficiálně královnou Vánoc. Její sváteční hit jako první v historii získal diamantové...

Styl

Největší bludy odpůrců očkování proti covidu

Dům a zahrada

Je čas na barborky. Proč a jak se o ně postarat? Nezapomeňte je ponořit do teplé vody

Zavřít reklamu