Víme jak na boj se zápachem z úst Vašich psích a kočičích mazlíčků!

 Komerční článek 
28. srpna 2015 10:14 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
nyní na alavis.cz 54
Každý, kdo má doma psa, kočku nebo se setkává s někým, kdo je má doma, to dobře zná. Zvíře pootevře tlamu a zavane mu z ní. Mnohdy velmi nepříjemně. Nejde jen o kosmetický či estetický problém, ale může značit i velmi vážný zdravotní problém. Veterináři proto varují, že takové zvíře může velmi vážně onemocnět.

Jak se zápachem naložit? Jednoduše!
U psů a koček nejde jen o nějakou banální věc. Jedná se prvotně o zubní plak a zubní kámen. Někdy i o bolavé a někdy bohužel i hnisající, krvácející a bolavé dásně. Je to velmi podobné jako u nás u lidí. Někdy je nutné řešit problém zákrokem u veterináře, což ale stojí nemalé peníze a většinou zbytečně. Stejně jako u lidí, tak také u zvířat platí, že nejlepším lékařem je prevence. Samotný zápach z tlamy je způsoben těkavými sirnými sloučeninami, jež produkují bakterie vyskytující se v tlamě psů. Kromě zubního kamene a zánětů, můžou být ohroženy životně důležité orgány.

Nejen zdravý, ale i chutný pro Vašeho mazlíčka!
Říká se, že co je zdravé, není dobré. U Plaque Off Animal to ale neplatí! Přípravek je vlastně usušená mořská řasa, která obsahuje vysoké množství fukosy, jenž právě významně potlačuje růst bakterií a tím zabraňuje vzniku a rozvoji zubního plaku, zubního kamene a tím zánětu a zápachu z tlamy. Podávání tohoto přípravku je určitě snazší než čištění zubů, protože tato malá odměrka granulek se nasype na krmení, ať granule či konzervu a přes zažívací trakt se účinná látka dostane do krve a z ní pak do slin, kde působí proti zubnímu kameni a zubnímu plaku.

Změna přijde brzo!
Nemusíte čekat měsíce, ale první známky zlepšení a úbytku zápachu z tlamy zaregistrujete velmi brzo! První známky se dostaví zhruba po 14 dnech. Narušování zubního kamene nastává v rozmezí 3- 8 týdnů, přičemž přípravek by se měl podávat dlouhodobě pro potlačování vzniku zubního plaku i kamene. Vše je odborně testováno, takže nemusíte mít strach, že by měl přípravek vedlejší účinky, či by zvířeti způsobil jiné problémy.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Igor Chmela promluvil o tajemství slavné Partičky, Alzheimerově chorobě i práci pečovatele

Styl

Přesolené jídlo nemusí letět hned do koše. Chuť můžete spravit dalšími přísadami

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu