Co se deje s hrobem Petra Hapky? Kdo se o něj postará?

 Celebrity 
31. srpna 2015 03:05 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Petr Hapka odešel loni v listopadu. Jeho dcera se postará o to, aby místo jeho posledního odpočinku bylo důstojné archiv P. Hapkové
Geniální skladatel, bohém Petr Hapka (✝70) (70) zemřel loni v listopadu. Od té doby je pohřbený na hřbitově v Noutonicích u Okoře. Neustále se množily spekulace, proč už nemá úhledný hrob a krásný pomník, který by byl hodný velikosti jeho osobnosti. VIPstory.cz ví, jak to je s jeho hrobem.

"Každý, kdo jen maličko přemýšlí ví, že pokud jde o kopaný hrob, zem musí slehnout. Někde to trvá půl roku, někde déle. Samozřejmě, že táta nebude mít jen toto provizorium, ale nyní teprve přestala zem sléhat a začali jsme na úpravě místa posledního odpočinku pracovat," svěřila se autorova dcera, zpěvačka Petra Hapková, která se jako jediná z potomků dva roky o tátu starala, spolu s bývalou manželkou Petra Hapky Olinkou.

"Píšou mi lidi a někteří tátovi známí a ptají se, někteří nadávají, pomlouvají, že táta si nezaslouží ležet na "skládce", čemuž se vždycky musím smát. Hrob bude tak, jak jsme ho vymysleli a jak by se to tátovi určitě líbilo," prozradila Petra Hapková, která rozhodně nezapře otcovy geny ani velký talent.

"Táta byl a stále pro mě je obrovskou inspirací. Naopak jsem ale nikdy neměla protekci, nikam mě netlačil. Navíc poprvé byl na mém koncertě jen pár let před smrtí a vysekl mi poklonu. Což pro mě bylo to největší ocenění," dodala Petra Hapková, jenž pracuje na novém CD, které vyjde na podzim a bude věnováno právě jejímu tátovi.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Už nemusíte váhat, zda je nádobí vhodné do mikrovlnné trouby. Udělejte si rychlý test

Styl

Pokud chcete mít hezké nohy, vyvarujte se chyb, kterých se ženy často dopouštějí

Bydlení

Černé skvrny na listech orchidejí nevěstí nic dobrého. Poraďte si s nimi, dokud je čas

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu