Tahle zpěvačka chce žalovat Ringo Čecha? "Neudělala jsem "ústní" zkoušky, tak jsem u něj p**a!"

 Celebrity 
31. srpna 2015 00:06 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Je Karolína Gudasová odhodlána Františka Ringo Čecha hnát třeba až k soudu? archiv
Neskutečná slovní válka se strhla mezi hercem, exposlancem a principálem, Františkem Ringo Čechem a mladou zpěvačkou Karolínou Gudasovou. Kontroverzní umělec se nechal slyšet, že mladá, krásná umělkyně se na něj v*****a a je to naprostá p**a!

Sestra hokejisty Radko Gudase se brání, že není žádná děvka, aby musela kvůli roli "dávat" kdejakému stárnoucímu seladonovi a rozhodně si nechtěla sprosťárny od Ringo Čecha, o kterém se všeobecně ví, že pro silné slovo nejde daleko, nechat líbit. Podle ní i jejích přátel jde o sexuální harašení a principál se může dopouštět trestného činu vydírání!

Čechovi údajně oficiálně vadilo, že se Gudasová den před vystoupením v jeho divadle omluvila pro nemoc a nedala mu zpět materiály, z kterých měla zkoušet. Řekl, že je nezodpovědná a nespolehlivá a sprostě jí nadává.

„Odmítla jsem mu to kvůli tomu, že jsem nechtěla dělat ty věci, které dělají některé ty slečny,," naznačila zpěvačka s tím, že prostě nechtěla dělat pověstné "ústní zkoušky", které podle některých pověstí dělala nejedna česká herečka, která se u Ringa chtěla uchytit,

Všechno hodlá Karolína Gudasová předat právníkovi a je ochotná hnát stárnoucího seladona, který se netají tím, že takzvané "ústní zkoušky" jsou součástí přijímacího řízení, třeba k soudu! "Tohle si přeci nemůže dovolit. Je to nevídané, co si ten člověk dovoluje. A pokud se mu nevzepřely jiné, já rozhodně nebudu dělat, to, co si řekne," dodala mladá umělkyně.

Na podobné chování si už v minulosti stěžovaly jiné známé ženy. Například manželka Luďka Soboty Adriana, modelka a herečka Alena Šeredová, nebo bývalá moderátorka dávného pořadu Peříčko Zuzana Pavličová.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Už nemusíte váhat, zda je nádobí vhodné do mikrovlnné trouby. Udělejte si rychlý test

Styl

Pokud chcete mít hezké nohy, vyvarujte se chyb, kterých se ženy často dopouštějí

Bydlení

Černé skvrny na listech orchidejí nevěstí nic dobrého. Poraďte si s nimi, dokud je čas

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu