Psychopat Rychtář je venku! Poteče krev?

 Celebrity 
28. srpna 2015 04:01 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Josef Rychtář vychází ze soudní síně bez pout. Je na svobodě, ale nesmí se přiblížit k domu Dariny Nové, kde má sám firmu! Profimedia
Každý jiný by šel sedět a byla by na něj uvalena vazba. Josef Rychtář má hold asi z pekla štěstí. Pražský soud jej propustil z cely a vazbu neuvalil, a to přesto, že je bývalý manžel Ivety Bartošové odsouzen s podmínkou za brutální napadení předchozí manželky Dariny Nové. Jenže část rodiny se bojí, co bude dál!

Před dvěma dny zadržela v Říčanech policejní hlídka psychopata Rychtáře na zahradě domu v místě, kde to měl soudem zakázáno po opakovaném napadání exmanželky. Rychtář, který ze sebe dělá světce, skončil v policejních poutech a v cele. Nakonec ho ale soud pustil na svobodu.

Rychtář, kterého soudkyně po dvouhodinovém jednání propustila s tím, že ale nesmí ani do své firmy, která je na pozemku u domu v Říčanech, soudu slíbil, že nebude porušovat zákaz a na pozemek své exmanželky už nevstoupí.

"Pan Rychtář bude nyní pod přísným dohledem probačního úředníka. Až do rozhodnutí v celé věci, které by mělo padnout koncem září, nesmí do sídla své bezpečnostní agentury, nesmí se přiblížit k exmanželce a tudíž si musí najít bydlení.

Znamená to, že není konec sporům a Josef Rychtář se může dočkat dalších problémů. Zatím je ale v klidu a v cele během dvou dnů prý vychladl. Otázkou je, jak dlouho mu to vydrží. Jeho druhý syn, který s ním nemluví má obavy, že i když Rychtář musel policii odevzdat zbraň, jen tak lehce se nevzdá a až ho chytne amok, poteče krev.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Michal David otevřeně o největších hitech, Gottovi i o tom, co mu pomohlo po ztrátě malé dcery

Styl

Jak odhalit první příznaky sezonní afektivní poruchy. Někdy tento zimní stav může být opravdu vážný

Tech

Takto bude vypadat nová vesmírná stanice na nízké oběžné dráze Země

Zavřít reklamu