Herec Michal Suchánek je psychicky na dně! Přijde o roli?

 Celebrity 
30. srpna 2015 00:07 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Michal Suchánek málem přišel o zrak. Nyní je prý jeho psychika hodně špatná Profimedia
Herec Michal Suchánek, který nedávno oslavil 50. narozeniny, ale prožil i chvíle hrůzy, je prý psychicky na dně. Právě kvůli tomu, že téměř přišel v jednom oku o zrak, je nyní v depresích. Může nyní přijít o jednu zajímavou roli, která ho čekala. Jeden z nejmenších českých herců navíc odmítá i další práci.

Před časem Suchánek z důvodu krátkozrakosti podstoupil laserovou operaci pravého oka. Jenže nastal problém. Jeho mozek změnu nepřijal a jeho zrak se ještě více zhoršil. A zdravým okem, které nebyl operované teď vidí méně, než před zákrokem. Lékaři mu nabízeli novou operaci, ale on se k ní zatím údajně neodvážil.

"Jsem debil. Říkali mi, že u některých lidí s tím mohou být problémy, že tam riziko je. Stál jsem si za svým a chtěl jsem to za každou cenu," prozradil Michal Suchánek, který možná přijde o roli v parodii muzikálu 50 odstínů šedi, které připravuje Divadlo Broadway.

"Je možné, že se ten muzikál dělat nebude. Bylo to stavěné na Suchošovi a Genzerovi. Je taky možné, že to Suchoš dá, nebo se to přeobsadí. Je to teď dost komplikované," prozradila jedna z členek souboru divadla s tím, že se Suchánkem teď není řeč a uzavřel se hodně do sebe.

Herec má strach, aby neoslepl úplně. Protože ho to psychicky vzalo, odmítá údajně i další práci. Z něčeho však ale žít musí.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu