Kluk jak cumel dostal roli v muzikálu! To budou zase divačky slintat!

 Celebrity 
15. srpna 2015 03:02 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Vojta Drahokoupil je nejen sympaťák, ale i velký talent Romeo a Julie
Je to kluk jako cumel. Vojta Drahokoupil z chlapeckého boybandu New Element dostal velkou šanci. Zahraje si v novém muzikálu Romeo a Julie, jehož premiéra je plánována na letošní podzim. Sexy kluk jako z obálky vypadá maličko jako Justin Bieber, ovšem na rozdíl od něj je normální a nemá jeden průšvih za druhým.

Vojta v minulých dnech a bohužel v tom vedru absolvoval, jako jeho další kolegové a kolegyně, kostýmovou zkoušku. Kostýmy vytvořil známý výtvarník Roman Šolc, který pracuje pro celou řadu muzikálových i divadelních projektů.

"Hraju Romea a budu se střídat s dvěma kolegy. Bylo sice děsné vedro, při zkoušce kostýmů, ale dalo se to. Jsme tam navíc prima parta a jsem za tuhle šanci moc rád," svěřil se Drahokoupil, který si tak zahraje po boku takových jmen, jako Helena Vondráčková, Leona Machálková, Bára Basiková, Kamil Střihavka a dalších.

No a protože Vojta má taky poměrně hojný fanklub a sledují ho jak slečny, dívky a paní, tak i kluci, muži, pánové, tak to prostě je, občas tenhle sexy zajda zaprovokuje fotkami na sociální síti. A nutno říct, že se nemá za co stydět.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Snažíte se jíst zdravě, cvičíte, ale váha ukazuje stále stejně nebo více? Vyvarujte se častým chybám a...

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí