Šokující zpráva! Angelina Jolie umírá!

 Celebrity 
15. srpna 2015 00:07 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Že je Angelina vyzáblá na kost, o tom není žádných pochyb!  National Enquirer/reprofoto, facebook
Fanoušky čtyřicetileté herečky Angeliny Jolie zachvátila panika. Podle amerického bulvárního časopisu National Enquirer je na tom hollywoodská hvězda se zdravím velmi špatně a umírá. Plátek tvrdí, že brunetka váží jen 37 kilo, má anorexii, rakovinu a umírá. Šokující tvrzení umocňuje i fotografie, na které vypadá brunetka opravdu příšerně. Titulek vydání zněl: „37-kilová Angie umírá!“.

Známá herečka a manželka Brada Pitta má podle časopisu velké zdravotní problémy, které jí vážně ohrožují na životě. Časopis National Enquirer je známý publikováním šokujících infromácí o oblíbených celebritách. I když jde často o přehnané a smyšlené zprávy, při pohledu na fotografie krásné Angeliny, nám opravdu trochu zatrnulo.

National Enquirer uvádí, že důvodem Angelinina chřadnutí je anorexie a rakovina, kterou má prý trpět, a to i přesto, že si v minulosti dala preventivně odstranit prsa a vaječníky. Odmítá jíst a zhubla na 37 kilogramů. Stav je natolik vážný, že její muž a děti se o ni bojí. „Angie flirtuje se smrtí. Jejich děti se již ptaly Brada, zda jejich máma umírá,“ znějí citace z článku.

Portál GossipCop se v souvislosti s touto kauzou zkontaktoval s lidmi z hereččina okolí. Ti se vyjádřili, že všechny publikované informace jsou na 100% nepravdivé. Klamavá je prý i fotografie z titulní strany.

Na druhou stranu fotografie z facebookového profilu herečky, které sama Angelina uveřejňuje, hovoří jasně. Trčící kosti na ruce nevypadají opravdu nejlépe. V lepším případě herečka netrpí zhoubnou nemocí, ale anorexie ji ohrožuje téměř jistě.
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Radim Fiala se svou seriálovou manželkou zabloudil, zachránila ho až rosnička z Novy

Styl

Menstruační houba jako alternativa k tamponům. Je čistě přírodní, použít lze opakovaně a můžete se s...

Tech

Takzvaný projekt Manhattan byl vyvrcholením snahy Američanů o sestrojení a použití jaderné bomby. Na konci...