Šokující zpráva! Angelina Jolie umírá!

 Celebrity 
15. srpna 2015 00:07 / redakce
  0   0
Že je Angelina vyzáblá na kost, o tom není žádných pochyb!  National Enquirer/reprofoto, facebook
Fanoušky čtyřicetileté herečky Angeliny Jolie (44) zachvátila panika. Podle amerického bulvárního časopisu National Enquirer je na tom hollywoodská hvězda se zdravím velmi špatně a umírá. Plátek tvrdí, že brunetka váží jen 37 kilo, má anorexii, rakovinu a umírá. Šokující tvrzení umocňuje i fotografie, na které vypadá brunetka opravdu příšerně. Titulek vydání zněl: „37-kilová Angie umírá!“.

Známá herečka a manželka Brada Pitta má podle časopisu velké zdravotní problémy, které jí vážně ohrožují na životě. Časopis National Enquirer je známý publikováním šokujících infromácí o oblíbených celebritách. I když jde často o přehnané a smyšlené zprávy, při pohledu na fotografie krásné Angeliny, nám opravdu trochu zatrnulo.

National Enquirer uvádí, že důvodem Angelinina chřadnutí je anorexie a rakovina, kterou má prý trpět, a to i přesto, že si v minulosti dala preventivně odstranit prsa a vaječníky. Odmítá jíst a zhubla na 37 kilogramů. Stav je natolik vážný, že její muž a děti se o ni bojí. „Angie flirtuje se smrtí. Jejich děti se již ptaly Brada, zda jejich máma umírá,“ znějí citace z článku.

Portál GossipCop se v souvislosti s touto kauzou zkontaktoval s lidmi z hereččina okolí. Ti se vyjádřili, že všechny publikované informace jsou na 100% nepravdivé. Klamavá je prý i fotografie z titulní strany.

Na druhou stranu fotografie z facebookového profilu herečky, které sama Angelina uveřejňuje, hovoří jasně. Trčící kosti na ruce nevypadají opravdu nejlépe. V lepším případě herečka netrpí zhoubnou nemocí, ale anorexie ji ohrožuje téměř jistě.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Protáhněte ucpaný odpad zapomenutou vychytávkou. Zvládnou to i ženy

Styl

Syndrom zlomeného srdce opravdu existuje. A může být i smrtelný

Bydlení

Nábytek z palet na míru vašemu bytu. Levně si z nich vyrobíte prakticky všechno

1. Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

2. Jiřina Bohdalová slaví neuvěřitelné 89. narozeniny. Co vězí za její nezkrotnou energií?

3. Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

4. Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

5. Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

Zavřít reklamu