Šimůnek by bral na svátky Voříška

 Celebrity 
05. prosince 2016 15:01 / Zita Marinovová
  0
📷
1 fotografie v galerii
Pro dobrou věc Míra na korunu nekouká Europark Štěrboholy
Pohádkovému princi se jeho přání nesplní, někomu jinému ano!

Hned několik tváří televize Prima navštívilo v předvánočním čase nákupní centrum Europark Štěrboholy, kde probíhá akce s názvem Dopisy Ježíškovi. Jako mnoho dalších si zde vybrali dopisy s přáním od konkrétního dítka, kterému splnili jeho vánoční přání.

„Moje srdce plesá, že jsme tady a můžeme pomoct,“ okomentovala svou účast moderátorka zpráv TV Prima Klára Doležalová. A jak bude trávit Vánoce ona? „My budeme s Karlem v práci. Takže když nebudete mít co dělat, až všechno sníte a rozdáte si dárečky, tak si nás pusťte.“ Klářin kolega Karel Voříšek souhlasně přikyvoval. Ovšem jen do okamžiku, kdy další primácký moderátor a herec Mirek Šimůnek prohlásil, že on sice jede na hory, ale raději by trávil svátky s Karlem a Klárou, protože je s nimi vždycky opravdu velká legrace.

„Dnešní den je pro mě plný překvapení… takže Mirek Šimůnek chce Vánoce trávit se mnou?“ divil se Karel a dodal: „Moje maminka a sestra, se kterými trávím Vánoce odjakživa doma, by určitě jásaly, kdyby na Štědrý den přicválal na koni takovýhle princ.“ A princ Miroslav následně ukázal, že je i šlechetný, když si to k vánočnímu stromku, kam se snášejí dárky, přihasil s opravdu velkým autem, které si přálo jedno z dětí.

Témata: Vánoce
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít