Šimůnek a rvačka? Kvůli ženě vždycky!

 Celebrity 
29. ledna 2016 09:43 / redakce
  0
📷
1 fotografie v galerii
Mirek a Sabina se pracovně naposledy potkali v pohádce Z pekla štěstí www.le-co.cz
Kalendář firmy Leco, výrobce těch nejkvalitnějších tuzemských uzenin, je každý rok skutečně parádní podívanou. Nejinak je tomu letos, kdy si na fotkách Daniela Zahrádky zahrál Mirek Šimůnek na legendárního filmového Rockyho.

"Rocky je symbolem odvahy, touhy, píle. Je fiktivním příkladem notorického a navýsost pravdivého rčení - všechno jde, když se chce. Sám vím, že skutečně cokoliv chcete, dokážete. Zázraky se dějí, jen musíte chtít a věřit. Proto postavu Rockyho uznávám. Ovlivnil nemálo lidských životů a přinejmenším dal nejen mládeži i dětem po desetiletí pozitivní směr," okomentoval Mirek postavu, do níž se na kalendáři převtělil. A bavilo ho i samotné focení. "I když až tak nefandím násilným sportům, doslova jsem si užíval údery holou pěstí do vepřových kýt."

A v jaké situaci by se Mirek vrhnul do pěstního souboje mimo dohled kamer a fotoaparátů? "Nejsem příznivcem jakéhokoliv násilí obecně, ale chápu, že v určitých nestandardních situacích to možná ani jinak nejde... Pral bych se určitě za ženu, stejně jako každý gentleman..." zamyslel se Mirek při pohledu na krásky Gabrielu Kratochvílovou a Evu Čerešňákovou, které na křtu kalendáře předaly šeky dětem, jimž firma Leco ve spolupráci se spolkem Dobrý skutek, tak jako každý rok, věnovala finanční příspěvek na zdravotní pomůcky.
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Letní vánek v lahvičce: Jak vybrat ten pravý parfém na léto

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít