Neuvěříte, co tenhle známý zpěvák věnoval své lásce k narozeninám!

 Celebrity 
22. července 2015 04:00 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Josef Vágner a jeho přítelkyně Marlen jsou spolu už nějaký ten pátek! Teď ji zpěvák překvapil skutečně originálním dárkem archiv J. Vágnera
Hodně originální dárek věnoval mladý zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner své přítelkyni Marlen. Kromě květin a čokolády ji totiž naprosto šokoval. Nechal pro ni namalovat, respektive nakreslit obraz. A ne ledajaký.

"Chtěl jsem něco originálního, něco, co se nedá jen tak koupit, a co bude mít napořád. A pak jsem to vymyslel. S pomocí mého kamaráda a manažera jsme na to přišli a myslím, že mode drahá byla šokována. Tedy velmi příjemně," svěřil se VIPstory.cz Josef Vágner

Zpěvák, který momentálně účinkuje hned ve čtyřech až pěti muzikálech, koncertuje a nedávno dodělal druhou vysokou školu, pro svou milou nechal od malířky černobílých obrazů Michaely Žemličkové nakreslit portrét. Ta je známá tím, že její obrazy jsou originální pro techniku takzvaně "jedním tahem".

"Je to přímo ona, Marlenka. Běžně kreslím i dámu ve sklenici, ovšem tohle bylo přímo na zakázku a je v ní vtisknuta právě Pepova přítelkyně. Doufám,že se obraz líbil a udělal radost. Je mi vždy ctí, když mě někdo požádá o to, že by to chtěl pro někoho, koho má velmi rád, koho si váží a přeje si, aby to co nejvíce vystihovalo jeho samotného," svěřila se autorka unikátních obrazů, od níž má obraz třeba Lucie Bílá, Radka Kovaříková, Jaroslav Dušek, nebo ředitel Obecního domu Vlastimil Ježek a řady dalších.

Michaela Žemličková vystavuje nejen v Česku, na Slovensku a po Evropě, ale letos ji čeká i velká vernisáž v Dubaji s účastí Donalda Trumpa a řady předních světových byznysmenů. Její obrázky si dokonce "zahrály" v komediích Babovřesky, kdy visí v bytě "starosty Stehlíka".

Zpěvák Pepa Vágner, který před pár dny oslavil své čtvrtstoletí, byl šťastný, že se jeho originální dárek partnerce líbil. Jen si teď musí lámat hlavu s tím, čím ještě originálnějším překvapí svou drahou polovičku příští rok.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Psi trávu milují. Někdy však její požírání značí vážný problém

Styl

Nespavost trápí čím dál víc lidí. Zkuste metodu amerických vojáků a usnete do dvou minut

Bydlení

Jak zatočit s rybinou. Použijte sodu, citron nebo čajovou sedlinu

1. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

2. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

3. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

4. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

5. Karanténa Halinu Pawlowskou a její početnou rodinu vrhla do jedné domácnosti

Zavřít reklamu