Velké odhalení: Šebrle s Voldánovou se konečně dozvěděli pravdu!

 Celebrity 
21. dubna 2017 02:20 / Lukáš Bauer
  10   0
📷
Další 4 fotografie v galerii
Roman Šebrle a Jolana Voldánová se konečně dozvěděli pravdu o tom, jak je to s Patem a Matem! VIPstory.cz
Sportovec a moderátor zpráv na Primě Roman Šebrle a jeho kolegyně z veřejnoprávní televize Jolana Voldánová, se konečně dozvěděli pravdu. Přišlo velké odhalení, takže ti dva už se nemusejí dohadovat...

Nejde samozřejmě o nic vážného. Spíše naopak. V tom, co zjistili, je opravdu kus humoru a zároveň vtipu. Obě televizní hvězdy totiž ve čtvrtek večer v muzeu Grévin moderovali slavnostní zahájení interaktivní výstavy o Patovi a Matovi, tedy dvou nešikách z televizní obrazovky. 

A proč zrovna tihle dva - Šebrle s Voldánovou vítali dva svérázné chlapíky, o jejichž "šikovnosti" vzniklo mnoho večerníčkovských příběhů? 

„Tak buď je to proto, že Jolana je ta šikovná a já ještě ten šikovnější. Anebo proto, že tady v Grévinu sami máme vlastní sochy...?," usmíval se sympatický atlet a moderátor.

Právě z toho druhého důvodu to bylo. Roman s Jolanou mají už tři roky v pražském muzeu voskových figurín své podobizny, velmi věrohodné. Proto také na nabídku kývli. A během večera, na který přišlo přes 200 hostí, se skvěle bavili!

„Konečně jsme se dozvěděli od syna spoluautora Pata a Mata, který z nich je který. Ten v červeném je Mat a ten druhý Pat. Tak jsme si konečně oddychli...," dodala s humorem a úsměvem Jolana Voldánová.

A aby toho nebylo málo, akci navštívil i starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký, který přivítal Pata a Mata a předal jim skoro Čestné občanství Prahy 1. Na velké zahájení přišly i některé známé osobnosti. Třeba herečka Ilona Svobodová, manželka hudebníka Petra Skoumala, který složil pro příběhy dvou (ne)šikulů hudbu. Cvičitelka Hanka Kynychová s manažerkou, manželem a dětmi. Dirigent Václav Hybš s manželkou, zpěvák Josef Vágner, stylista Kája Pavlíček, zpěvačka Petra Hapková, nebo režisérka a producentka Pavlína Moskalyková.

„Já jsem nadšená a nejvíc jsem u vytržení z Romana Šebrleho. Nejenom, že je to krásej chlap, skvělej sportovec, ale ke všemu ještě šarmantní a galantní muž. Úžasné spojení, které se tak úplně běžně nevidí," podotkla filmařka, která momentálně pracuje i pro Hollywood. 

Součástí celé akce byla i unkátní light-art show famózního umělce - světlomalíře Alexe Dowise, který prošel i televizní soutěží Česko Slovensko má talent, a kterého si tehdy ke spolupráci vybrala i zpěvačka Lucie Bílá. Ta má v muzeu také vlastní sochu. 

Interaktivní výstava o Patovi a Matovi bude v muzezu v Celetné ulici k vidění až do letních prázdnin!

Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Sužují vaš byt rychle se množící octomilky? Poradíme, co na ně platí

Styl

Uherák byl za socialismu většinou nedostupný, víte jaký salám si Čechoslováci zamilovali místo něj?

Bydlení

Vybíráte si lednici a nevyznáte se v jejich terminologii? Tady máte návod

1. Do třetice všeho dobrého? Moderátor Libor Bouček se znovu oženil!

2. Hvězda ze seriálu Ordinace v růžové zahradě se stane další hvězdou Tváře

3. Jaký je fotbalista Vladimír Coufal za volantem? Jezdí slavistický obránce jako útočník? Moderátor Bob...

4. Krásná Klára Medková se po dlouhé době objevila ve společnosti. A dokonce po boku slavného manžela

5. Výjimečně talentovaný krasobruslařský idol měl ve své posteli raději muže než ženy. Na svoji lásku...

Zavřít reklamu