Zeman v člunu potřebuje 4 chlapy. Víme, jakou má přezdívku!

 Celebrity 
04. července 2015 04:00 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Plaváček z Vysočiny, tak přezdívají někteří Miloši Zemanovi kvůli jeho zálibě plavení se v člunu po hladině rybníku! Profimedia
Hlava státu si užívá dovolenou. Jen k tomu potřebuje čtyři statné chlapy! Řeč je o prezidentu Miloši Zemanovi, který odpočívá v Novém Veselí na Vysočině, kde má řadu let chalupu. Protože Zeman miluje vodu, ale ze svého člunu, přezdívá se mu Plaváček!

Vedro, nevedro. Když se hradní pán rozhodne - "pojedu na vodu", nezastaví ho ani párem volů. Nechá si od kluků z ochranky vytáhnout svůj gumový, nafukovací člun a vydá se na rybník, který je hned za tvrzí, v níž "jezevec z Vysočiny", jak sám sobě Miloš Zeman říkal. Jenomže jde přeci jen o hlavu státu. A ta musí mít ochranku. Nejenom při oficiálních ceremoniálech, nebo v rámci přesunu po silnici, ale i na rybníce.

A tak nejenom, že si Zeman spokojeně pluje po hladině ve žlutém gumáku, ale za ním v daleko větším gumáku se plaví muži s hradní ochranky a sledují každičký pohyb na hladině i na břehu. Co kdyby nějaký škodič vzal třeba prak nebo vzduchovku a chtěl z prezidentské lodi udělat Titanic.

Když má první muž státu po několika hodinách dost a rozhodne se vylodit se, přivolá své statné muže. Ti ho dopraví ke břehu a tam ho pomohou vytahovat jak ona bájná bába s dědkem, kteří tahali řepu.

No a pak už si to pan prezident štráduje i s vesly, ve slušivých papartních plavkách a gumových botách k domovu, kde je stín a chládek. A kluci z ochranky se pak zase jen nudí, kdy z policejní limuzíny sledují veškeré dění okolo Novoveselské tvrze.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Vyrobte si krásnou a originální dekoraci. Výroba živého obrazu není drahá ani složitá

Styl

Strašák jménem glutamát. Je opravdu tak škodlivý, jak se říká?

Bydlení

Z venkovního posezení lze vykouzlit nádherné místo. Inspirujte se nápaditými dekoracemi

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu