Zeman v člunu potřebuje 4 chlapy. Víme, jakou má přezdívku!

 Celebrity 
04. července 2015 04:00 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Plaváček z Vysočiny, tak přezdívají někteří Miloši Zemanovi kvůli jeho zálibě plavení se v člunu po hladině rybníku! Profimedia
Hlava státu si užívá dovolenou. Jen k tomu potřebuje čtyři statné chlapy! Řeč je o prezidentu Miloši Zemanovi, který odpočívá v Novém Veselí na Vysočině, kde má řadu let chalupu. Protože Zeman miluje vodu, ale ze svého člunu, přezdívá se mu Plaváček!

Vedro, nevedro. Když se hradní pán rozhodne - "pojedu na vodu", nezastaví ho ani párem volů. Nechá si od kluků z ochranky vytáhnout svůj gumový, nafukovací člun a vydá se na rybník, který je hned za tvrzí, v níž "jezevec z Vysočiny", jak sám sobě Miloš Zeman říkal. Jenomže jde přeci jen o hlavu státu. A ta musí mít ochranku. Nejenom při oficiálních ceremoniálech, nebo v rámci přesunu po silnici, ale i na rybníce.

A tak nejenom, že si Zeman spokojeně pluje po hladině ve žlutém gumáku, ale za ním v daleko větším gumáku se plaví muži s hradní ochranky a sledují každičký pohyb na hladině i na břehu. Co kdyby nějaký škodič vzal třeba prak nebo vzduchovku a chtěl z prezidentské lodi udělat Titanic.

Když má první muž státu po několika hodinách dost a rozhodne se vylodit se, přivolá své statné muže. Ti ho dopraví ke břehu a tam ho pomohou vytahovat jak ona bájná bába s dědkem, kteří tahali řepu.

No a pak už si to pan prezident štráduje i s vesly, ve slušivých papartních plavkách a gumových botách k domovu, kde je stín a chládek. A kluci z ochranky se pak zase jen nudí, kdy z policejní limuzíny sledují veškeré dění okolo Novoveselské tvrze.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Bílé prádlo časem zešedne. Vybělit ho lze jednoduše přírodními prostředky

Styl

Uhlíkovou pleťovou masku pro všechny typy pleti si můžete snadno připravit doma

Bydlení

S tupou pilou je těžká práce. Řetěz můžete nabrousit i ručně

1. Lucie Vondráčková se stala obětí podvodu

2. Herec Jan Dolanský v minitunaji v plážovém volejbale ukázal, že schopní herci dokáží odehrát opravdu...

3. Josef Maršálek přiznává: Pečení jsem obětoval všechno, česká cukrařina je neuvěřitelně komplikovaná

4. Hana Zagorová je v nemocnici kvůli komplikacím s koronavirem. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu o ni mají...

5. Nedávný nouzový stav inspiroval Ivana Fílu ke vzniku unikátní knihy. Na křest dorazila i Lucka...

Zavřít reklamu