Zeman v člunu potřebuje 4 chlapy. Víme, jakou má přezdívku!

 Celebrity 
04. července 2015 04:00 / redakce
  0   0
📷
Další 2 fotografie v galerii
Plaváček z Vysočiny, tak přezdívají někteří Miloši Zemanovi kvůli jeho zálibě plavení se v člunu po hladině rybníku! Profimedia
Hlava státu si užívá dovolenou. Jen k tomu potřebuje čtyři statné chlapy! Řeč je o prezidentu Miloši Zemanovi, který odpočívá v Novém Veselí na Vysočině, kde má řadu let chalupu. Protože Zeman miluje vodu, ale ze svého člunu, přezdívá se mu Plaváček!

Vedro, nevedro. Když se hradní pán rozhodne - "pojedu na vodu", nezastaví ho ani párem volů. Nechá si od kluků z ochranky vytáhnout svůj gumový, nafukovací člun a vydá se na rybník, který je hned za tvrzí, v níž "jezevec z Vysočiny", jak sám sobě Miloš Zeman říkal. Jenomže jde přeci jen o hlavu státu. A ta musí mít ochranku. Nejenom při oficiálních ceremoniálech, nebo v rámci přesunu po silnici, ale i na rybníce.

A tak nejenom, že si Zeman spokojeně pluje po hladině ve žlutém gumáku, ale za ním v daleko větším gumáku se plaví muži s hradní ochranky a sledují každičký pohyb na hladině i na břehu. Co kdyby nějaký škodič vzal třeba prak nebo vzduchovku a chtěl z prezidentské lodi udělat Titanic.

Když má první muž státu po několika hodinách dost a rozhodne se vylodit se, přivolá své statné muže. Ti ho dopraví ke břehu a tam ho pomohou vytahovat jak ona bájná bába s dědkem, kteří tahali řepu.

No a pak už si to pan prezident štráduje i s vesly, ve slušivých papartních plavkách a gumových botách k domovu, kde je stín a chládek. A kluci z ochranky se pak zase jen nudí, kdy z policejní limuzíny sledují veškeré dění okolo Novoveselské tvrze.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Už nemusíte váhat, zda je nádobí vhodné do mikrovlnné trouby. Udělejte si rychlý test

Styl

Pokud chcete mít hezké nohy, vyvarujte se chyb, kterých se ženy často dopouštějí

Bydlení

Černé skvrny na listech orchidejí nevěstí nic dobrého. Poraďte si s nimi, dokud je čas

1. Slavní, kteří mají dobré srdce. Podpořit dobrou věc přijeli Roden, Písařík, Svěcený a další

2. Čtyřnásobná maminka a hvězda seriálu Četnické humoresky Alena Antalová podstoupila liposukci

3. Barbora Šporclová Kodetová rozechvěla hlasivky. Všichni jen zírali

4. Co si nejvíce ženy přejí slavné české ženy k Vánocům a jaké dárky umí změnit život

5. Bohuš Matuš je bezesporu velký talent. Jeho život je ale plný trapných afér a ponížení

Zavřít reklamu