Gottovi schází peníze? Musel vzít druhou práci?

 Celebrity 
01. července 2015 17:05 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Karel Gott v trochu jiné podobě! Grévin Praha
Zlatý slavík Karel Gott je hodně pracovně vytížený! Ale, že by měl tolik energie a času, že by si bral ještě vedlejšáky a chodil třeba hlídat? No, není to vyloučeno. Fotografové ho načapali v muzeu voskových figurín v Praze v hlídačské uniformě!

Mistr asi nemá zapotřebí za pár korun někde šaškovat. Ale v uniformě opravdu byl. Co tam tedy dělal? "Karel Gott zde pro Českou televizi natáčel spot k Lize mistrů. Byla to velká legrace a musím říct, že tak pohodovou a úžasnou spolupráci jsem dlouho nezažila. Navíc nejen, že je to velký profesionál, ale ještě skvělý a noblesní člověk," prozradila VIPstory.cz marketingová ředitelka muzea Daniela Pedret.

Gott se ale v muzeu objevil dvakrát! A to byl šok. Jednou ve své voskové podobě, protože tam jeho socha už rok stojí a podruhé živý. A když se k svému druhému já postavil, chvíli nebylo poznat, kdo je živý a kdo jen z vosku. Nakonec si Mistr prohlédl i své kolegy z hudební, herecké a sportovní branže- A objevil fotbalistku Marka Jankulovskiho, který tam také točil spot. Po něm pak další den ještě Milan Baroš a Vladimír Šmicer. S těmi se ale zpěvák už nepotkat.

Gott pak natočil svou část spotu, mile se rozloučil a odjel za dalšími povinnostmi.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Legenda dětských pořadů Michal Nesvadba oznámil konec

Styl

Už jste poznali sílu adaptogenů? Pokud ne, je čas vyzkoušet byliny, které se v čínské medicíně...

Tech

O sestrojení jaderné bomby usilovalo již hitlerovské Německo. Tragické zkušenosti s využitím atomové...

Zavřít reklamu