Strach a hrůza. Fantom vystrašil zdravotní sestry!

 Celebrity 
25. června 2015 03:00 / redakce
  0
📷
3 fotografie v galerii
Finalistky Nej sestřičky 2015 s Vlastimilem Harapesem v popředí, Radimem Schwabem vzadu a mezi sebou měly Jitku Válkovou Nejsestricka.cz
Nejdříve se setkaly tváří tvář s Fantomem opery, pak je uklidnil baletní mistr. Takový zážitek za sebou mají finalistky soutěže Nej sestřička roku 2015, jejíž finále se uskuteční letos v říjnu. A odměněna tak bude nejlepší zdravotní sestra.

O zdravotních sestřičkách se často říká, že jsou to andělé. Nej sestřička je tedy soutěž těch nejlepších andělů českých zdravotnických a sociálních zařízení. Cílem je vybrat nejlepší zdravotní sestru z odborného hlediska i z pohledu lidského.

Na představení finalistek bylo v pražském Hotelu Majestic Plaza připraveno setkání s řadou známých osobností. Baletní mistr Vlastimil Harapes dorazil na setkání s rozvernou náladou. Sestřičce z urologie položil otázku, co muži zanedbávají?

„Především prevenci, pane Harapes, doufám, že vy chodíte na prohlídky“ odvětila mu jedna z finalistek. „Ano, ano, byl jsem už několikrát. Já myslím, že lék je i víno, nesmí ho být moc, ale každý den trošku a člověk se cítí dobře,“ odpověděl Harapes, který musel lehce konejšit přítomné dámy, které také shlédly představení Fantoma opery s Radimem Schwabem v hlavní roli. Ten zase prozradil, že narazil v životě na samé hodné zdravotní sestřičky, když měl rozbitá kolena a měl jako dítě různé bolístky.

„Do soutěže se letos přihlásilo celkem 454 sestřiček z různých nemocnic po celé České republice. Jsem rád, že tato akce, která má za cíl poděkovat zdravotním sestřičkám za jejich práci, má čím dál větší oblibu. Letos jsme do finále poprvé vybrali i zdravotní sestru- muže,“ prozradil pořadatel soutěže David Novotný, který dodal, že mužů-sester je mezi zájemci čím dál více!

Na akci dorazila i bývalá Česká Miss a zpěvačka Jitka Válková dorazila v letním outfitu a zářila štěstím „Jsem nyní šťastná s přítelem. Já mám příhody se sestřičkami velmi dobré, jednou jsem omdlela, když jsem viděla krev, to není nic pro mě. Sestřička stála nade mnou a dala mi vodu, já jsem začala znova dýchat“ dodala Válková.

Další osobností, kterou byl Pavel Trávníček s přítelkyní Monikou Fialkovou. Monika prozradila, že nesnáší injekce a má z toho noční hrůzu. „Když mi mají píchat injekci, tak musím mít zavřené oči, musí mě Pavel držet za ruku a musím počítat do deseti“ práskla Monika, která se už brzo stane paní Trávníčkovou. Setkání s finalistkami se zúčastnila také herečka Ivana Jirešová nebo zpěvačka Marcela Březinová.

Slavnostní finále Nej sestřička roku se uskuteční 3. října ve východočeském Náchodě!
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Zemřel herec Matthew Perry. V pouhých 54 letech tragicky utonul ve své vířivce

Styl

Jak docílit dlouhých řas a hustého obočí přírodní cestou? Vsaďte na vitamín E a ricinový olej

Dům a zahrada

Přehled psích plemen, která mají na svědomí nejvíce pokousání lidí