Lucie Vondráčková je podruhé maminkou! Věděli jsme, co to bude!

 Celebrity 
23. června 2015 18:35 / redakce
  0   0
📷
Další 1 fotografie v galerii
Šťastní jsou Lucie a Tomáš podobně, jako tady byli při narození Matyáška archiv L. Vondráčkové
Zpěvačka Lucie Vondráčková je podruhé maminkou! K malému, téměř čtyřletému Matyáškovi přibyl tak bratříček Adámek. Oba, tedy maminka a miminko jsou v pořádku v porodnici v kanadském Montreálu. VIPstory.cz už před časem psalo, že to bude s největší pravděpodobností kluk!

Tatínek, hokejista Tomáš Plekanec byl u porodu. Proto se v sobotu večer nemohl spojit telemostem v rámci vyhlášení ankety Zlatá hokejka. Protože vezl ženu do porodnice. Právě moderátoři Iva Kubelková a Jakub Kohák práskli, že Lucka je v porodnici. Tomáši Plekancovi okamžitě gratulovaly desítky jeho přátel, kamarádů i spoluhráčů z NHL. Jenomže Lucka si musel ještě tři dny počkat, stejně jako tatínek Tomáš. Ten je od dopoledne opět zahrnutý gratulacemi!

I rodiče Lucie, Jiří Vondráček a Hana Sörösová jsou šťastní, že vše dopadlo dobře a jsou tak podruhé dědečkem a babičkou.

V Montreálu tak je o jednoho navíc. Malý Matyáš má prý ze sourozence velkou radost a těší se, až povyroste a bude si s ním moc hrát. Lucku teď čekají pouze mateřské povinnosti. A proto, aby to měla jednodušší, je jí na blízku Tomášova maminka, tedy tchýně, s kterou má ale zpěvačka skvělý vztah.

Během letních prázdnin se Lucie Vondráčková sžije s dvěma dětmi a zvykne si na větší zápřah, aby už na podzim se mohla vydat domů do Česka, kde ji čeká několik pracovních povinností, včetně filmu. Teď má v hlavě ale jedinou myšlenku, vše zvládnout. Kojit, přebalovat, houpat, vozit, uspávat, ale těšit se z toho, že má úžasnou rodinu, kterou si vždy přála.
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Dům a zahrada

Samolepky rychle a levně promění fádní stěny

Styl

Na co je dobré myslet, než se vydáte s dětmi na pískoviště

Bydlení

Mol šatní je pro každou domácnost pohromou. Zaručeně fungující rady našich babiček

1. Krutý osud prvorepublikové filmové hvězdy Jiřiny Štěpničkové. Kolegové pro ni žádali trest smrti

2. Anna K. si přes zimu užívá zasloužený odpočinek. Ten si s sebou ale nese překvapivou daň

3. Věděli jste, že Ivana Trumpová si zahrála v jednom z nejslavnějších seriálů pro děti?

4. Slavný tenista Novak Djokovič se postavil za elektromobily

5. Lucie Bílá odkrývá své soukromí více, než bývalo zvykem

Zavřít reklamu